Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, ti lealacsonyítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti lealacsonyítanátok magatokat arra a szintre, hogy összeálljatok veszekedni a párotok szeretőjével, "udvarlójával"?

Figyelt kérdés
Pl ha valaki rászálna a barátotokra beszélnétek ti vele vagy megkérnétek a barátotokat hogy koptassa le?

2013. ápr. 9. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nem alap h lekoptatja?:D
2013. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a párommal 'szépen elbeszélgetnék'.
2013. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

ez miért lealacsonyodás?

az lenne lealacsonyodás, ha megtépném a csajt.

2013. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretője lenne, akkor már ő sem érdekelne, nemhogy a nő. Ha valaki megkörnyékezné, és én erről tudomást szereznék, őt kérném meg, hogy intézkedjen. Ha nem teszi meg, az jelent valamit!! Akkor nincs értelme annak, hogy én bármit is mondjak. Ha viszont próbálja leállítani, de a csaj értetlen, a kezembe venném a dolgokat. Nem cirkuszolnék, kulturáltan megmondanám neki, hogy tán nő létére mégsem kéne ennyire megaláznia magát azzal, hogy egy foglalt pasi után koslat...........
2013. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3! mert a barátoddal kell beszélni, nem a csajjal, ez a minimum

kedves kérdező! nem beszélek én a 3-l, nem vele van gondom, a partneremmel, azzal kell beszélni, ha meg menni akar, menjen N

2013. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a 3. személy a hibás hanem az a párod, hogy hagyja, hogy legyen harmadik. .... hacsak nem véletlenül te vagy az, aki felnagyítja a dolgokat, s beleképzel olyanokat, amelyek nincsenek is. Ez utóbbit úgy hívják: féltékenység.
2013. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha a szeretője, szóval volt valami eksön, akkor kötném az útilaput a kedves barátom (akkor már ex) talpára, és mehet a nőcskéjével világgá.

Ha nem lenne semmi, csak a spiné tapadna, akkor max röhögnék rajta, és remélném, hogy előbb-utóbb észreveszi, hogy nem vevő rá a kedvesem.

De nem állnék le vele veszekedni.

2013. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egyetlen kivétellel, ha az illető nő engem nem hagyna békén, és folyamatosan jönne utánam, és csesztetne, rágalmazna. Akkor igen.
2013. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megkérném, hogy koptassa le? Az az alap, hogy lekoptatja. Ha nekem kezd udvarolgatni valaki, én is lekoptatom, kérés nélkül. Ha meg valakinek szeretője van, akkor nyilvánvalóan nem megerőszakolta az a szerető, úgyhogy felesleges vele veszekedni.
2013. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!