Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokkal egyikőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal egyikőtök sokkal jobban keres, h oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, de nem élünk együtt. Huszonéves egyetemisták-dolgozók vagyunk. Annyi különbséggel, h engem a szüleim támogatnak amíg tanulok, őt nem tudják. Így neki a fizetése teljes mértékben elmegy a kiadásaira(nem pazarol) míg nekem eleve jobban fizetett melóm van, és a fizum egy része elmegy a kiadásokra, a többi a zsebpénzem úgymond, ami azért elég sok. Így én végülis bármikor elmehetek beülni egy kávéra vagy hasonlók, neki ezt meg kell gondolnia. Hiába hívom sokszor mondja h jó de nem iszik semmit. Értem h kínos neki, mert a jólneveltség azt diktálja h ő hívjon meg engem is, vagy legalább a maga italát fizesse. De én meg olyan szívesen csinálnék néha kicsit pénzesebb programokat, ha már annyit dolgozok, de így nehéz. Szerintetek ilyenkor mi a jó megoldás? Régebben, mikor ő keresett jobban ő is mindig önzetlenül meghívott mindenhova, vett kaját közösen főztünk stb. Ezért nem értem h miért baj neki ha néha én fizetek.

Ti az ilyen helyzetet h oldanátok meg? Akartunk közösen is nyaralni, de egyelőre nem úgy néz ki h sikerül összegyűjtenie a pénzt, főleg h most a szülei egészségileg bajba kerültek és adott nekik pénzt.

köszi!(én vagyok a lány)


2013. ápr. 4. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 30 éves vagyok, sose dolgoztam, párom és szüleim tartanak el, és nagyon szívesen teszik ezt, hisz van miből. Nem csináltam ebből sose problémát magamnak. Én tök jól elvagyok így, minek dolgozzak, ha nem vagyok rászorulva? Az irigy embereket meg leszarom.
2013. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lehet h kell neki idő míg ezt elfogadja. Őt a szülei sosem támogatták(otthon lakhatott de pluszban már nem tudtak neki adni míg az alapképzést csinálta) így ahhoz van szokva h addig nyújtózkodjon amíg a takarója ér. Erre bejövök a képbe én és nyaggatom a pénzes programokkal.. :D
2013. ápr. 4. 13:26
 13/13 anonim ***** válasza:

ugyanilyen helyzetben vagyok, bár mi még nem vagyunk egyetemisták, majd jövőre, de az ő családja nincs olyan anyagi helyzetben mint az enyém, és ez engem nem zavar, meg szüleim is imádják és sokszor van nekünk is hogy úgy elmennék valahova, de neki nem nagyon adnak pénzt, azt meg nem engedi, hogy én fizessek neki akár egy mozijegyet, mert "sértem a büszkeségét" vele :( most akarunk menni nyaralni, el akarjuk vinni őt is, de kifizetni nem tudná, úgy meg nem igazán akar, hogy mi fizetjük neki... pedig már elmondtam neki ezerszer, hogy ha már megyünk és lefoglaljuk a szállást, nem sokkal kerül többe ha ő is jön, nekünk nem nagy gond ez a kiadás, és nekünk az számít hogy velünk legyen és érezze jól magát, nem az hogy hú most aztán x forinttal többet kell fizetnünk... de nem akarja megérteni :(

nem tudom, mit lehet ilyenkor tenni, szóval engem is érdekelne ha valakinek van jó ötlete...

19/L

2013. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!