Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokkal egyikőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal egyikőtök sokkal jobban keres, h oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, de nem élünk együtt. Huszonéves egyetemisták-dolgozók vagyunk. Annyi különbséggel, h engem a szüleim támogatnak amíg tanulok, őt nem tudják. Így neki a fizetése teljes mértékben elmegy a kiadásaira(nem pazarol) míg nekem eleve jobban fizetett melóm van, és a fizum egy része elmegy a kiadásokra, a többi a zsebpénzem úgymond, ami azért elég sok. Így én végülis bármikor elmehetek beülni egy kávéra vagy hasonlók, neki ezt meg kell gondolnia. Hiába hívom sokszor mondja h jó de nem iszik semmit. Értem h kínos neki, mert a jólneveltség azt diktálja h ő hívjon meg engem is, vagy legalább a maga italát fizesse. De én meg olyan szívesen csinálnék néha kicsit pénzesebb programokat, ha már annyit dolgozok, de így nehéz. Szerintetek ilyenkor mi a jó megoldás? Régebben, mikor ő keresett jobban ő is mindig önzetlenül meghívott mindenhova, vett kaját közösen főztünk stb. Ezért nem értem h miért baj neki ha néha én fizetek.

Ti az ilyen helyzetet h oldanátok meg? Akartunk közösen is nyaralni, de egyelőre nem úgy néz ki h sikerül összegyűjtenie a pénzt, főleg h most a szülei egészségileg bajba kerültek és adott nekik pénzt.

köszi!(én vagyok a lány)


2013. ápr. 4. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a szemedben nem azzal fogja megőrizni a férfiasságát, hogy mindent visszautasít (mert h úgy "illene", hogy a pasi a pénzesebb és ő fizet), hanem azzal, ha képes kicsit visszavenni ezekből a hülye elvárásokból.
2013. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
59%
igen, ez most kínos a fiúnak de ha beszélsz vele megértően , h nem kell most férfinak lennie annyira, te is meghívhatod néha vacsizni stb. nyaralást ha nincs rá sok pénzetek, ne menjetek messze,az országon belül is vannak jó helyek.pl. Balaton, Hajdúbogyoszló,Velencei-tó.
2013. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azért szoktam én is dolgokat fizetni, főleg kaját veszek és nála megfőzöm meg ilyenek. Nem rájátszik h hű de ő a nagy férfi, csak látom h bántja és nem szívesen csinál pénzes programokat. De én meg olyan szívesen kiadok plusz párezret ha mindketten jól érezzük magunkat
2013. ápr. 4. 12:54
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt elmondtad neki is?

Szerintem mond el neki, hogy téged az tesz boldoggá ha vele együtt vagy a jóban is és a rosszban is.

2013. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért zavarja őt ez ennyire, és mondd meg neki, hogy ezért ő soha nem fog neked semmivel tartozni. Számodra nem üzlet a szerelem, szereted őt, és minden percet örök emlékként szeretnél vele megélni boldogan, ne a pénz-helyzeten görcsöljetek, nem ér annyit!
2013. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen mondtam. Meg azt is h bármikor kérhet tőlem kölcsön. Nekem is volt h hónap végén vmi hiba miatt levontak nekem rengeteg pénzt a számlámról és mínuszban voltam pedig fizetni kellett a lakbért. Azonnal kisegített. Én is segítettem már ki hónap végén és mindig azonnal visszaadta ahogy megjött a fizetése. De múltkor mondta h már nem akar tőlem kérni. Akkor jól elmondtam neki, h inkább tőlem kérjen mint mástól, én nagyon szívesen adok, tudom h meg fogja adni és ne érezze magát egy percig se kellemetlenül emiatt
2013. ápr. 4. 13:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Adunk egymásnak pénzt. Ha nekem nincs, akkor ő ad, ha neki nincs, akkor meg én.1Xű.
2013. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Még egyetemistaként mi is így voltunk,párom is tiédhez hasonló ilyen szempontból.

Én elbeszélgettem vele.

Megkérdeztem,hogy komolyan gondolja e velem,igen volt a válasz.

Akkor mondtam,hogy fejezze be amit csinál,mert ha komolyan tervezzük,akkor ne ezen akadjunk már fenn,bőven lesz olyan amikor ő keres többet,pl amikor gyerek lesz,ez garantált.

Megértette,kibirta azt a 2 évet ami volt,most én épp babázok,bár max gyed,az ő fizuja harmada csak,így most a luxusnak számitó kiadások egy az egyben rámaradnak.

Most már érti,hogy miért volt buta.

2013. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyanigy oldottam meg mint te-annyi különbséggel, hogy én letettem a kezébe a többet is amit kerestem a közösbe-fillérre.
2013. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igy csuktam ki a lehetőséget is, hogy kölcsön keljen kérnie tőlem, hisz a közösből vett el.
2013. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!