Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírok ellenállni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok ellenállni annak, hogy bántsam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Terrorizálom,betegesen féltékenykedek, elüldözök mellőle mindenkit(évfolyamtársait is), volt hogy egyszer annyira kiborultam, hogy majdnem megvertem, de csak majdnem, volt hogy üvöltöttem vele a semmiért(elég sokszor volt ilyen), ellenőrizgetem mindenét stb, erőszakos vagyok sokszor és követelőző


elmeséltem apámnak ezt(aki szintén hallotta hogy telefonba terrorizálom a páromat) és azt mondta hogy nem fogok tudni változtatni mert nem bírok ellenállni a lényemnek. Mit tegyek???? Az előző barátnőmtől is majdnem a rendőrség zavart el, igaz teljesen más okból és más szituációban és az előző barátnőmmel soha nem voltam ennyire ilyen pedig az volt ám az igazi nagy kurvesz, meg is csalt és porig is alázott. A barátnőmnek már nem yegy ember, köztük az anyukája is tanácsolta hogy szakítson velem, igaz ma az apja azt mondta neki hogy legyen velem boldog, meg tegnap az anyám is azt mondta neki h legyünk boldogok


nagyon komolyan tervezünk, családot és gyerkőcöket is, tehát hosszu távra tervezünk, a leányzó pedig egy szemüveges, aranyos, okos és szolid lány,


apám szerint ennek biztos h szakítás lesz avége, vagy a szülei tiltják el tőlem(pert amióta velem van csapkod otthon és ingerült) Mit tegyek ? :( kérlek adjatok tanácsot, mert nem akarom elveszíteni álmaim asszonyát :((((((( inkább meghalok, mintsem elveszítsem


2013. márc. 22. 11:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

az ilyen pasik verik később a barátnőjüket, feleségüket.


már ha nem keresel orvosi segítséget....


én már azt sem tűrném el a férjemtől hogy ok nélkül de még okkal sem, hogy ordítozzon velem. szerencsére ő nem ilyen..


nem hogy erőszakos legyen vagy akár 1 pofon is elcsattanjon. ott adnám be a válást azonnal.


27/N

2013. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek az útólsóval. Ha tényleg szeretnéd ezt a lányt, akkor nem csinálnád ezt vele. Ez minden, csak nem szeretet. Szerintem te csak birtokolni akarsz valakit.
2013. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon pozitív, hogy így belátod és felismered a saját hibádat. erre sokan nem képesek, főleg azok nem nagyon, akik kritizálnak téged ezért.

sajnos, ezt mondhatom, nem vagy így még érett párkapcsolatra. sajnos én is elég soká mondhattam érettnek magam rá.

tényleg, keress meg pszichológust. nem szégyen ez. látom, te is szeretnél változtatni, és ha kiderítitek az okát, menni fog. és ettől nem vagy kevésbé értékes ember, mint bárki más, aki pl. be se ismeri a saját hibáját.

2013. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

talán mert szereted ha fél a barátnőd felvenni a telefont, ha meglátja hogy üzenete jött (sms vagy fb): akkor az jut eszébe, hogy: mi van már megint??? és fél, retteg hogy miért fogsz már megint kiabálni vele :(

már gyomoridegem is van...

2013. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el a válaszokat, de te orvosi eset vagy. Megfojtod szegényt!! Meg majdnem megvered? Engem már akkor elveszítettél volna. Csodálom a párodat! Menj el orvoshoz, mert ha így folytatod, nem csak az évfolyamtársait üldözöd el, hanem őt is! Sőt, így az összes nőt elüldözöd magad mellől. Ilyen emberrel nem lehet normális életet élni.
2013. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

mindkettőtök érdekében szakítsatok és keressetek mást

te meg egy pszichológust is

2013. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!