Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom megtartani a barátnőmet jó sokáig? (évekig)

Figyelt kérdés

Én bármilyen fortélyt, trükköt, és még akár hazugságot is be vetnék hogy megtartsam álmaim asszonyát, akitől mihamarabb gyerkőcőt szeretnék. Adjatok tanácsot hogy mivel lehet elkápráztatni,még jobban magamba bolondítani egy csajt aki már az enyém tulajdonképpen lassan 4 hónapja.

Milyen programokat szervezzek mivel lepjem meg. Azt is hozzáteszem hogy pillanatnyilag szerény anyagi háttérrel rendelkezem mert jelenleg tanuló vagyok de iskola mellett szeretnék 4 órás állást találni. Szóval mik atanácsok amíg nem lesz munkám?


2013. márc. 11. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
zádr be a pincébe
2013. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell trükk, se varázs ige.:D

Ha szeretitek egymást sokáig együtt lesztek. Kerüld a felesleges veszekedéseket, Próbálj meg hűséges maradni, ne kapd fel a vízzet apróbb dolgokon.:D

17f

2013. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi 1 eve es 5 honapja egyutt vagyunk es az a trukk hogy nincs trukk csak szeretjuk egymast es sokat vagyunk egyutt.

15l

2013. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A nő olyan, mint a parketta. Ha jól fekteted, éveken át taposhatsz rajta :P
2013. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
komolyabb válaszokra számítottam, de már párszor rájöttem hogy ezen az oldalon nem számíthatok komoly válaszokra
2013. márc. 11. 20:57
 6/12 anonim ***** válasza:

esetleg ingyenes programok?

séta, margitsziget, kirándulás amerre laktok, városnézés, esetleg valami szabadtéri mozgás együtt stb.

2013. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kaphatsz rendes válaszokat, mert kevés az infó, minden nő mást szeret, és mások az igényei. Vannak, akik már 18 évesen családról, gyermekről ábrándoznak, van akit viszont ennyi idősen elriasztasz, ha ezzel a témával jössz. Neked kell őt ismerni, hogy mit szeret, és úgy viselkedni.

Azért én 4 hónap után nem hoznám fel, hogy mennyire komolyan gondolom, mert elég fura, pláne egy fiútól.

A gyerekkel meg még várjatok, pláne, ha állásod sincs.

2013. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem ne kezdj bele rögtön mindenbe. Mármint ha most túl sokat adsz, és nagyon mozgalmas lesz az életetek, később már nem bírsz újdonságokat belevinni. Amúgy én valamivel több mint másfél éve vagyok együtt a párommal. Idén leszek 22, és a múlt év végén már megkérte a kezemet és igent mondtam. És nem voltak eddig ilyen nagy szorongások, hogy mit hogy tegyen egyikünk is. Szerintem csak éreztesd vele, hogy fontos, hogy szereted, hogy komolyan gondolod, és nem csak játszadozni akarsz vele. Próbálj minél több időt tölteni vele. Az sem gond, ha csak filmezni ültök össze. Egy kis séta, vagy sütizés. Nem a nagy pénzösszegű dolgokon a lényeg.
2013. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En ezekert a dolgokert hagytam ott a pasimat 6 honap utan:


-soha nem kaptam tole semmit , egy fonnyadt viragot vagy egy kocka csokit sem


- Karacsonyra vettem neki ajandekot, o semmit sem adott, semmit


- elmentunk etterembe parszor, es soha nem fizette ki a reszem, soha nem hivott meg semmire


- a szexben nagyon onzo volt, velem sosem foglalkozott csakis magaval


- reggelente soszor mondta, hogy mostmar menjek, mert dolga van ( van, hogy vasarnap reggel 8 kor mar igy kidobott)


-sosem jott ki elem a buszhoz , pedig sokszor keson mentem es veszelyes a kornyek


- ha otthon ivott egy pohar bort, engem sosem kinalt meg


- nem erdeklodott irantam, soha nem hivott fel ( csak sms)


- nem erdekelte pl en mit akarok nezni a tv- ben, az volt mindig amit o akart, nagyon onzo volt


- sokat ivott is a vege fele


- nem tisztelt mint not, sosem bokolt, hogy milyen szep vagyok vagy csinos, semmit soha



Hat kb ennyi a 6 honap merlege.

Ezeket NE csinald .

2013. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
elmondom h ezek mindegyikével ellentétesen cselekszem, egyik sem vonatkozik rám, akkor ha ez igaz, akkor elég sokéig mellettem kell legyen abarátnőm
2013. márc. 12. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!