Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírok ellenállni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok ellenállni annak, hogy bántsam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Terrorizálom,betegesen féltékenykedek, elüldözök mellőle mindenkit(évfolyamtársait is), volt hogy egyszer annyira kiborultam, hogy majdnem megvertem, de csak majdnem, volt hogy üvöltöttem vele a semmiért(elég sokszor volt ilyen), ellenőrizgetem mindenét stb, erőszakos vagyok sokszor és követelőző


elmeséltem apámnak ezt(aki szintén hallotta hogy telefonba terrorizálom a páromat) és azt mondta hogy nem fogok tudni változtatni mert nem bírok ellenállni a lényemnek. Mit tegyek???? Az előző barátnőmtől is majdnem a rendőrség zavart el, igaz teljesen más okból és más szituációban és az előző barátnőmmel soha nem voltam ennyire ilyen pedig az volt ám az igazi nagy kurvesz, meg is csalt és porig is alázott. A barátnőmnek már nem yegy ember, köztük az anyukája is tanácsolta hogy szakítson velem, igaz ma az apja azt mondta neki hogy legyen velem boldog, meg tegnap az anyám is azt mondta neki h legyünk boldogok


nagyon komolyan tervezünk, családot és gyerkőcöket is, tehát hosszu távra tervezünk, a leányzó pedig egy szemüveges, aranyos, okos és szolid lány,


apám szerint ennek biztos h szakítás lesz avége, vagy a szülei tiltják el tőlem(pert amióta velem van csapkod otthon és ingerült) Mit tegyek ? :( kérlek adjatok tanácsot, mert nem akarom elveszíteni álmaim asszonyát :((((((( inkább meghalok, mintsem elveszítsem


2013. márc. 22. 11:44
1 2 3
 11/26 Baccardi01 ***** válasza:
100%
Sajnos önerőből nem fogsz tudni változtatni. A te problémád pszichés eredetű. Keress fel egy szakembert, az majd segít neked.
2013. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Elsö lépésben jó,h felismerted, de csak pszichológus tud segiteni! Mielött tönkreteszed ezt a lányt, menj el kezeltetni magad. Egy életre lelki sérültté teheted öt!
2013. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

nem teszem lelki sérültté mert nagyon imádom és nem akarok neki rosszat, soha, ha valami baja lenne neki én nagyon magam alatt lennék, nagyon!!

mindent meg fogok tenni ha megint rám jönne a balhészítás. inkább kimegyek és elkezdem ütni a kinti boxzsákot

2013. márc. 22. 12:29
 14/26 anonim ***** válasza:
80%

Ha annyira szeretnéd, imádnád, akkor nem üvöltenél vele, nem akarnád megverni a nagy semmiért.


Nagyon remélem a barátnődnek lesz annyi esze, hogy nem szül neked gyereket, és nem láncolja magát hozzád, mert hogy nem normális, amit csinálsz az is tuti.

Most még nem vered meg, de majd eljön az a pont, amikor éppen az lesz a bajod, hogy nincs rajta sapka, és mondjuk ez már a sokadig alkalom volt, és a szerencsétlen pedig nem tudta felfogni, hogy neked mi a problémád igazából (mert kb ok nélkül csinálod), akkor úgy bedühötsz, hogy szétvered a fejét. Utána meg azon fogsz sopánkodni, hogy de te szeretted, és magad sem érted miért csináltad.


Két dolgot javasolok:

keress fel egy szakorvost, és szakíts a barátnőddel, ha tényleg szereted.


29/n

2013. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
nem fogok szakítani!!!!!!! megváltozom!! te csak ne írogasd h szakítsak vele!
2013. márc. 22. 12:52
 16/26 anonim ***** válasza:
Tudod mi a baj veled. Miért nem próbálsz változtatni? Ha ilyen maradsz, és a barátnődnek van esze, remélem hamar lekoccol. Egyszer talán te is visszakapod az élettől, hogy így bántál vele.
2013. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Apám pont ilyen ember volt mint te, tönkretette anyám életét, a gyerekei életét, és miután elhagytuk, nagyon tudott sírni hogy de ő mennyire szeret minket. Anyám évekig szinte minden nap magán viselte a szeretete jeleit, nekünk meg pokol volt a gyerekkorunk. Őszintén remélem hogy a barátnőd elhagy, és a büdös életben feléd sem néz soha többet, mert elmebeteg vagy, és ezen nem segít az orvos sem. Igaza van apádnak, ilyen vagy és ilyen is maradsz, de nem mindegy hogy egyedül vagy idióta, vagy tönkreteszel még vele magad körül ártatlan embereket is. Annyit tehetsz, ha tényleg bizonyítani akarsz a lánynak hogy nem vagy teljesen egy primitív állat, hogy hagyod békében elmenni ha úgy dönt.
2013. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Figyelj rám kérlek. Azt értsd meg,hogy öneröböl nem tudsz ezen változtatni. Ez sokkal összetettebb minthogy szimplán a viselkedéseden változtatsz vagy,hogy mást versz szét a lakásban. Lelki eredetü az agresszivitás, féltékenykedés és amiket leirtál. Még egyszer mondom, pszichológus tudja ezt orvosolni.
2013. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Te egy lelkileg sérült ember vagy.Egy gyenge lelki roncs pedig másokat is lehúz,és tönkretesz.Remélem,a legjobbat szeretnéd a barátnődnek.Szóval szépen fognod kéne most magad,és legalább egy jó pszichológussal kéne egy alaposat beszélgetned,mert ez így nem állapot.
2013. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ez valóban igaz, az nem normális. Keress fel szakembert és ne a net meg a gép előtt ülj, hazavárva a nőt, hogy majd jól elverhesd. Keress fel egy pszichológust és hajrá. Ez nem eégszséges és nem normális, és őszintén meglepő, hogy a barátnőd még nem hagyott a francba. Velem ilyet csinálnál az első után mehettél volna, amerre látsz.

Addig meg eszetekbe ne jusson a családalapítás, amíg a köztetek lévő problémát meg nem oldjátok. Egy harmadik személy, egy gyerek csak rontana a dolgon.

2013. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!