Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha a Gyakorikérdéseken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a Gyakorikérdéseken ismertem meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Egy válaszára ìrtam rá,de nem is ismerkedési céllal,hanem a bővebb véleménye érdekelt.Szimpatikusak voltunk egymásnak a beszélgetés alapján,képet cseréltünk,felvett Facebookon,majd később elhìvtam találkozni.Élőben nagyon tetszett,a harmadik találkozáson megcsókoltam,ő viszonozta.Azóta járunk.

Csak hát sokan kérdezik,hogy hogy jöttünk össze,hol ismertem meg.Az ismerőseim mind buliban,iskolában,edzésen ismerték meg a párjukat,én meg az interneten? És pont itt? Ezt elég cikinek érzem.Szerintetek is az?

Nem vagyok ronda kocka,magas,sportos,átlag fejű fiú vagyok.A barátnőmi csinos,hosszú hajú,jó alakú.

17/F/L


2013. márc. 15. 12:57
1 2
 1/14 Antonius Caepio ***** válasza:
Szerintem nem, elég csak annyit mondanod, hogy egy fórumon, aztán kész.
2013. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, végülis nem társkeresőn ismerted meg, ha kérdezik, mondd, hogy leszólítottad az utcán, vagy egy buliban és kész, ha cikinek érzed nem kell másokkal feltétlen megosztanod hol találtál rá.
2013. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Gratulálok nektek! Persze lehet, hogy sokan másként gondolják, ezért nem kell konkrétan mondani, hogy a GYK.
2013. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is a neten ismerkedtem meg a párommal. Igaz,nem gyakorikérdéseken,de akkor is netes ismerkedés volt. Ha bárki kérdezi, nem tagadjuk le... Ciki,nem ciki...ez van. Egyébként 3 éve együtt vagyunk,és örülünk, hogy mindketten gép előtt ültünk aznap...
2013. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mégis hogy a fenébe lenne ciki? Az internetet ugyanolyan hús-vér emberek használják, mint az iskolapadot, a bárpultot, meg a kondigépet.


Egyébként kockának lenni sem ciki. Nálam nagyobb kockát szerintem keveset találni, mégsem gondolom, hogy akármi baj lenne velem. Így kerek a világ. :)

2013. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mi is így jöttünk össze február elején (17/f 16/l) :D

hát mi elöször a város közepén találkoztunk, úgyhogy azt mondjuk, hogy leszólított, szerintem így nem vészes, nem nagyon kérdeznek bele

de örülök nektek :)

2013. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

és ha itt akkor mi van? nem nagy cucc, mondjátok csak azt h egy fórumon vagy valami.

egyébként gratula nektek! sok boldogságot! :)

2013. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egyátalán nem ciki,és másoknak nem sok köze van hozzá,ma már nagyon sokan a neten keresztül jönnek össze
2013. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem ciki, fórum és kész.

De a barátnőd mit mond erre?

Bár ha itt ismerkedettek meg akkor, még arra is van esély, hogy ő is elovassa a kérdésed...

2013. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Regősbendegúz válasza:
Miért lenne ciki. Én örülnék egy kedves aranyos lánynak bárhol is ismerném meg.
2013. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!