Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem a volt barátnömet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a volt barátnömet mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Azt nem értem hogy hát ugye fb-n ismertem meg nagyon soakt beszélgettünk éreztük hogy rngeteg közös pontunk van hát találkozunk egy honapig eggyütt voltunk nagyon egymásba szerettünk de egy honap után közli velem hogy szakitok veled és utánna másnap bocsánatot kért de azt mondta hogy mosttartsunk szünetet monndtam hogy okés megértelek és mostanába olyan flegmán beszél velem probálok érte küzdeni mert még mindig nagyon szeretem de ö rá se hederit meg kérdeztem töle miért ir igy meg minden azt mondta csak barátilag szeret másképp nem!! :( hát nagyot csalodtam benne pedig nagyon szeretett!!

2013. márc. 1. 21:57
 1/4 fospuska ***** válasza:
mit nem lehet ezen nem érteni...? ki vagy hajítva. bár elég primitív módon,de ez a lényeg.
2013. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar Téged nem tudsz vele mit csinálni.
2013. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem erdemel meg ted,hagyd a fenebe ! Kesobb ugy is rajon hogy mit veszitett.. de akkor mar ne h engedj neki,lesz neked sokkal jobb ! :)
2013. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

xD

Én nem hagynám annyiban a dolgot.

2013. márc. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!