Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy én jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én jobban szeretem a barátnőmet mint ő engem?

Figyelt kérdés
Először is ez abból is látszik többek között, hogy mindig én kérdezem meg amikor befejezzük mondjuk a telefonbeszélgetést, hogy mikor beszélünk legközelebb. Lehet hogy ő felhívna engem, de én mindig előre megkérdezem hogy mikor beszélünk legközelebb mert már annyira várom hogy beszéljünk. Előző palija szemét volt vele, nem tudott vele bánni, és szakított a barinőmmel, aztán jöttem én, aki oda van érte egyre jobban, nagyon imádja el akarja jegyezni stb. SZerintetek baj ha ennyire odavagyok érte? változtassak?
2013. febr. 25. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
komolyan nem tudom mi lenne már ahelyes, nem tudom hogyan alakítsam akapcsolatomat, lehet hogy az abaj hogy egy nő nem szereti ha ennyire odavannak érte
2013. febr. 25. 19:34
 2/8 anonim ***** válasza:
mert egyikőtöknek muszáj jobban szeretnie a másikat. mint egyikőtök mindenképp magasabb a másiknál
2013. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hole Hunter ***** válasza:

Te nem jobban vagy szerelmes, hnem konkrétan rá akarsz ülni az életére!

Tudod a szerelem arról szól, h azért az időért vagy hálás és boldog, amit veled tölt..nem pedig elvárod ezt.

Nagy különbség!

Bizony a szeretetet is meg kell tanulni, érni kell hozzá.

2013. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LeftBehind ***** válasza:
Őszintén? Ez már nem szerelemnek,inkább függőségnek hangzik.
2013. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ennyire nagy baj h oda vagyok érte?? szerintem ti még nem tudjátok milyen az az igazi nagy Szerelem
2013. febr. 25. 19:58
 6/8 LeftBehind ***** válasza:
OK,akkor leírom az én definíciómat a szerelemről - Ha szeretsz valakit,akkor bízol benne és abban,hogy ő is szeret és törődik veled. Ebből kifolyólag nem akarsz folyton a nyakán lógni,hiszen ha tényleg szeret,akkor kölcsönösen ő is keresni fogja a társaságod.
2013. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szóval akkor ő nems zeret engem? pedig azt mondta tőlem akar gyereket, családot , velem tervezi ajövőt és még azt is mondta h szerelmes belém és nagyon szeret

ezek mind hazugságok vajon?

2013. febr. 25. 20:08
 8/8 anonim válasza:
Nem hazugsag volt,csak te nagyon kiadod az erzeseid,es lehet h elobb utobb lancon fogja erezni magat. Vegyel picit vissza. Amugy meg midig elore megkerdezed h mikor beszeltek legkozelebb,igy eselyt se adaz arra h o kerdezze meg. Meg egy telefonbeszelgetesbol,plane egy kerdesbol nem szokas ilyet leszurni.
2013. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!