Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőmet, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de ő nem szeret viszont. Hogyan lehet ezt a helyzetet kezelni?

Figyelt kérdés

Őrülten szeretem a barátnőmet. De ő neki sajnos csak pótlék vagyok, látom a szemén és a viselkedésén. Nemrég szakított az exével, és habár én jobb pasi vagyok, de az exel 2 évig járt és bezavar a képbe. Szakítottam is emiatt a barátnőmmel, mert megalázónak éreztem a helyzetet, és én büszke vagyok. De aztán úrrá lettek rajtam az érzelmek, kapartam a falat úgy hiányzott, nem bírtam ki.

Most újra járunk, de ez nagyon rossz szituáció.

Hogyan érhetném el, hogy én legyek neki az igazi és verje ki a fejéből az exét, aki amugy is egy paraszt mert kétszer is megcsalta..


2013. febr. 11. 22:29
 1/6 Komplikato ***** válasza:
Hát ha ez a szokásos két komoly kapcsolat közötti "beleugrós" téma volt a részéről, akkor azok ilyen 3-18 hónapig szoktak maximum tartani, de inkább 6-12. Ha nem szeret, akkor mitől a barátnőd?
2013. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"aki amugy is egy paraszt mert kétszer is megcsalta.."


Sajnos a lényeg itt van.

Sok csajnak az ilyen barmok kellenek, a rendes csávókat meg ahogy mondod "pótléknak" használják sajnos.


Utána meg sírnak, hogy az összes pasi szemét.

2013. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem fog belédszeretni. Az nem csettintésre megy, hogy szerelembe esünk-e.
2013. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnállak, de ezt megszívtad!

Szerintem keress mást, amíg nem késő, mert megh.lyülsz mellette!

2013. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Azért nem szeret, mert

1. nem tisztel

2. nem vagy számára izgalmas (azért az mégis csak nagyobb izgalmat visz valaki életébe, ha folyton kicsesznek vele, és zajlik körülötte az élet, mintha semmi sem történik vele, mert a párja annyira oda van érte...érzed a különbséget?)


Ha eléred, hogy tiszteljen téged, (felnézzen rád valamiért) illetve színt viszel az életébe akkor le fogja koptatni a korábbi csávót aki ugyanezt csinálta vele (színt vitt az életébe) de ugyanakkor "egy paraszt" is volt...


Te ne legyél paraszt, csak érd el, hogy felnézzen rád.

2013. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De ájj, ha a barátnőd... ha nem szeret akkor miért nem szakítasz vele?
2013. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!