Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal aki kijelentette hogy "Csak 1 barátnőmet nem csaltam meg"?

Figyelt kérdés
Volt neki 4 komolyabb kapcsolata: 1 évtől kezdve 3 évig tartottak. Mondta, hogy csak az egyikőjüket nem csaltam meg, a többit igen. Engem is megcsalna szerintetek?
2013. febr. 5. 19:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk?
2013. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hogy megcsalna-e, azt nem lehet előre tudni. Én nem kockáztatnék...
2013. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen embert a kukába kéne kidobni és otthagyni.
2013. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
talán.
2013. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Csak hogy vajon velem kitartana-e. Mondjuk nem kérdeztem meg, hogy miért csalta meg őket. Mármint hogy elmúlt-e a szerelem, vagy a szex miatt vagy mi lehetett az oka.
2013. febr. 5. 19:25
 7/20 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik! Én az előző kapcsolatom alatt már a saját nememmel is kipróbáltam a dolgokat, annyit csaltam az exem :) 5 év alatt. Tisztán elmeséltem a jelenleginek és azt is, hogy milyen aljas voltam sokszor :) webkameráztam, minden t csináltam. A jelenlegi 100% bízik bennem. Magabiztos és ez nagyon tetszik! :)
2013. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez azért vicces...

nem valami hűséges,de legalább bevallja.Én messziről kerülném az ilyeneket a helyedben.

2013. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Megcsalna.


Próbáld meg vele majd rájössz ,hogy butaság volt.

Hogyha azt írjuk ,hogy próbáld meg mi leszünk a hibásak ,ha azt ,hogy ne akkor is. Sajnos nincs jó válasz ,de a csalódást te is megelőzheted csald meg te ,hogy tudja milyen érzés..

2013. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De az ilyen megcsalások miért vannak? A szex miatt? Mert azzal akivel együtt vagy, azzal már nem jó? Vagy az unalom, vagy mert már nem szereted?
2013. febr. 5. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!