Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal aki kijelentette hogy "Csak 1 barátnőmet nem csaltam meg"?

Figyelt kérdés
Volt neki 4 komolyabb kapcsolata: 1 évtől kezdve 3 évig tartottak. Mondta, hogy csak az egyikőjüket nem csaltam meg, a többit igen. Engem is megcsalna szerintetek?
2013. febr. 5. 19:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igazából lényegtelen, hogy miért tette meg, mert megcsalásra nincs mentség. Elmúlt a szerelem? Mondja meg és szakítson. Szex? Ha valami probléma van, elmondja, és ha nem tudják megoldani, akkor szakít.

Ez ilyen egyszerű.

Én a te helyedben nem bíznék benne és ilyenek tudatában nem is tudna érdekelni semmilyen szinten sem.

2013. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Csak az van előttem, hogy "Hátha mellettem megváltozik majd, engem hátha nem fog". Lehet naiv vagyok...
2013. febr. 5. 19:30
 13/20 anonim ***** válasza:
Buta vagy. Ha előadod a balekot pláne keres egy erősebb férfit!
2013. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

mivel elmondta, így 99.99% hogy megfog.

csak felkészíttet hogy ne lepődj meg :DD


17f

2013. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

igen, naiv vagy. miért változna miattad?

azt hiszed, te olyan jó vagy szexben/szerelemben? és ha jó vagy? és ha a fiú ezt pont leszarja?

saját bevallása szerint igen...

jó, ha az ember a szívére hallgat, de ha ennyire nyilvánvalóan elkerülhető egy csalódás, akkor elég nagy butaság belemenni...

2013. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Minden csaj ezt hiszi,aztán koppanik.Utánna meg"nem bízom a férfiakban,volt már csalódásom" -tényleg?Na nem mondod?Vajon miért csalódtál,amikor hülye voltál?

nem te lennél az első hülye,még csak az utolsó se.

2013. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Csak amúgy meg tudom hihetetlen, de olyan kedves. Vagyis mint barát, úgy semmi gond nincs vele. Emiatt is estem bele. Mert még csak barátok vagyunk, emiatt is tudok róla ilyen dolgokat.
2013. febr. 5. 19:52
 18/20 anonim ***** válasza:
Naiv vagy és buta. Az ilyen nem változik. Én megköszönném, hogy megtisztelt a bizalmával és az őszinteségével és ezek után lekoptatnám. Kopogtasson másnál.
2013. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
1 hónap alatt tudom tiszta hülye vagyok, de beleszerettem. Még nem járunk, de nagyon valószínű hogy össze fogunk jönni. Nagyon "teper" értem, én pedig oda vagyok már most érte. Lehet megbánom, de nagyon szeretek vele lenni, meg azzal nyugtatom magam, hogy akkoriban 20-21 éves volt. Mármint mikor utoljára volt ilyen hosszabb kapcsolata, hátha megkomolyodott azóta. Most 25 éves.
2013. márc. 7. 15:25
 20/20 anonim válasza:
ha már valakit megcsalt, akkor nálad is esélyes.. 1 idő után.. és mint tudjuk a vér nem válik vizzé. tehát majd figyelj minden mozdulatára..
2013. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!