Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szeretem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem a barátnőmet de valamiért féltékeny vagyok.

Figyelt kérdés
nem tudom miért van ez egyszerűen nem tudok megbizni benne úgy ahogy kellene és már nekem rossz hogy mindig ezen jár az agyam amikor vele vagyok úgy érzem minden rendben van,nem tudom miért van ez így.Elveszíteni nem akarom de ez így nincs rendben,hogy én mindig idegeskedek előző barátnőimnél nem volt ilyen gondom,gyerek sem vagyok már 26évesen gondolom.nem tudom mit tehetnék.
2012. dec. 29. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szebb nálad. Ennyi a valódi problémád, hogy őt veszik észre, nem téged.
2012. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már nem vagy gyerek, ezen sürgősen változtatnod kell.


Tett már valamit, ami miatt ennyire nem bízol benne? Ha igen, akkor újra kell gondolnotok a kapcsolatot, mert közhely bár, de igaz, hogy két ember kapcsolatának az alapja a bizalom. Ha viszont nem tett semmit, akkor a legjobb volna belevésni a fejedbe, tehát tudatosítani magadban,hogy a féltékenység nem vezet sehova. Kvázi felesleges érzés. Ha megcsal, akkor felesleges aggodalmaskodnod, ha nem, akkor pláne. Inkább azon igyekezz, hogy ne legyen oka félrekacsintgatni. Magadhoz nem láncolhatod úgysem.

2012. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tett semmit csak arra gondolok mindig hogy non-stop fent van face-n hogy biztos chatelget más fiúkkal meg mindig tele van új ismerősökkel,szerettem,kidobni nem szeretném de viszont nekem ez így nem jó hogy nem tudok megnyugodni.
2012. dec. 29. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne chatelhetne másokkal? Én ezt nem értem. Te csak vele beszélsz? Nyiss egy kicsit a világra, ez nem oké felfogás.
2012. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem chstelhet csak attól félek hogy jön majd neki valaki aki elcsavarja a fejét,vagy találkozgat valakivel,ettöl félek nem tudom miért van ez bennem de annyira rossz,nem vagyok olyan rossz pasi,simán találnák mást de nekem ö kell.
2012. dec. 29. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer egy ugyanilyen féltékenykedő pasim, aki azt is rossz szemmel nézte, ha a régi barátaimmal chateltem. Hamar otthagytam, egyértelmű, hogy hosszútávon ez a pasi megfojtott volna. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha nem változol, bizony ott fog hagyni és nem másik pasi miatt, hanem magad miatt. És teljesen jól teszi.
2012. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!