Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akos23 kérdése:

Miért vagyok túlságosan féltékeny?

Figyelt kérdés
9 hónapig tartott párkapcsolatom, majd szakított velem barátnőm. Azt mondta túl féltékeny vagyok. Én nagyon szerelmes vagyok belé még mindíg, lehet hogy ez az oka? Most pedig hogy szakitottunk nagyon nagy fájdalmam van, mert úgy érzem ő volt nekem az igazi, de ő már nem akar békülni. Én 20 éves vagyok, és kisebb nagyobb tapasztalatok után úgy érzem hogy nekem ő volt az igazi. Barátaim szerint barátnőmnek is megvannak azok a hibái amik miatt akár szakítani is kellett volna vele, de mivel én iszonyatosan szerelmes vagyok, ez eléggé elvakít. Barátnőm/exbarátnőm még csak 17 éves, és eddig ez volt a leghosszabb kapcsolata.

2012. dec. 26. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem szereted! Aki szeret, az nem féltékeny, max. "egészséges" féltékenység van benne.
2012. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég fura ez, de épp ellenkezőleg. Nagyon is szeretem. De olyankor, mikor észreveszem, hogy ex barátjával, vagy olyan emberrel beszélget, akiről tudom azt hogy megakarja szerezni magának, és nem érdekli hogy párkapcsolatban van, akkor akarva akaratlanul előtör belőlem a féltékenység. és ebből a hirtelen kitörésből mindig veszekedés volt. Igaz az a mondás hogy "minden szerelmes férfi féltékeny, aki nem féltékeny az nem szerelmes"? Esetleg valami ötlet, hogy mit mondjak neki hogy újra együtt lehessünk?
2012. dec. 26. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
figyelj teso... ha ez a nő kajak az exbarátjával beszélget akkor nempara egyáltalán hogy veszekedsz vele... de meg kell "nevelned" a csajt... ha esetleg ujra összejönnétek.. vagy ha egy másik nőd lenne... ilyet nő nem csinálhat bazki.:) álljál a sarkadra, szerezd vissza! legyél vele határozott!9 honap után biztos vissza fog jönni hozzád! csak menj oda hozzá és mondd el neki hogy mit akarsz! ne dadogj ne kertelj csak a lényeget, mondd meg neki hogy még mindig szereted, befog válni:) és miután ez megvolt és mégegyszer azt látod hogy egy fiuval beszélget akkor meg mondod neki, hogy: idefigyelj, te az enyém vagy, velem kell beszélned, ne érdekeljen téged más! .. vagy valami ilyesmi.. de semmikép se ilyen megsértödött nyálas dumát..:)
2012. dec. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!