Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lennék tulságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennék tulságosan vagy mi?

Figyelt kérdés
van egy kapcsolatom már rég..de én féltékeny típus vagyok eleve..tett is rá a barátom egy lapáttal..mostanába egy folytába lájkolgat csajokat fészen ráadásul olyat is akit nemismer én meg igen és ezt tudja..belájkolta még olyan képét is h nem néztem volna ki belőle amikor mindig lerondázta stb..egyszer már rászoltam de nemváltozik esküszöm h más lányt jobban lájkol de ha én kirakok valamit nem lájkolja be ..meg már elsütött pár olyat h te miért nem vagy olyan?? kb a mélybe húzott le olyann szarul esett..és ha én kezdem a lájkolgatást neki ál fejebb..ráadásul valamikor kimondta h az jónő mintha felakarna húzni..na meg keresi bennem hibát..szerintetek én tulzom el vagy ő is hibás?
2012. aug. 8. 17:42
 1/7 anonim válasza:
Úgy látszik ,hogy igen nagyon féltékennyek vagytok mind2 en ,de azzé határok is vannak :)
2012. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő a hibás! Illetlenség más képét lájkolni ha van valakinek barátnője. Olyankor nem fejezheti ki másnak, hogy tetszik neki az a lány. -.-
2012. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Kapcsolatot 13 évesen sem szabad a likeokra építeni..

2. Ha nem értékel akkor dobd ki.

2012. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de azt mondja h tudod hogy téged szeretlek de akkor miért mutatja igy? hogy mást néz még ha megyünk is valamerre..nagyon rosszul esik amiket csinál..na meg jön evvel:szerinted az jó csaj? és szerintetek mit tudnék mondani? semmit elakad a szavam és sírni tudnék..főleg ha tőle kapom ezeket eleve érzékeny vagyok ha ilyennel jön
2012. aug. 8. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:

és ha tetszik neki az xy képe, akkor mi van? könyörgöm, ne a facebookból álljon egy kapcsolat!

szóval igen, túlságosan féltékeny vagy, de ezt szerintem te is tudod

2012. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem szép dolog, de volt pasi aki tőlem kérdezte meg hogy melyik k*va tetszik nekem jobban 1 találka után... Nem lett több randink, bár nem emiatt.

Láttam máshol, hogy közös profilja van 1 párnak, azt is lehet csinálni, vagy elfelejteni mindkettőt, és nincs ebből vita.

2012. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem szándékosan csinalja lehet valamit nem jól csináltál egyszerü mond meg neki ,hogy szeretlek és nem akkarom ,hogy másnak a képeit likeolgassad meg ilyenek,de ő ilyen egysszerüen amugy én nekem a barátnőmet szeretem és nem teszem féltékennyé stb.valamiért direkt csinalja :S
2012. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!