Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim túlságosan féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim túlságosan féltékeny mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pasimmal 8 hónapja vagyunk együtt én 24 ő 26 már az elejétől nagyon félétkeny volt attól ahogy más pasik néznek rám de 2 hónapja nagyon komollyá vált a helyzet. Ő folyton azt hiszi, hogy megcsalom pedig nem már nagyon idegesít ellenőrzi a mobilom és pár napja is talált a híváslistába egy pasit akit nem ismer pedig csak az egyik régi barátom volt és elkezdett ordítani velem, hogy mégis ki ő és miért keresett. Múlt héten voltam egy bulin a barátnőimmel és táncoltam ott egy pasival aki aztán leakart smárolni de én nem engedtem ezt nem mondtam el a pasimnak. Tegnap pedig az egyik barátnőm nálam volt és véletlenül elmondta a pasimnak, hogy mi történt de a barátnőm nem gondolta, hogy ez most gáz csak úgy elmesélte mert azt hitte én elmondtam. A pasim ezen teljesen kiborult kiabált dühöngött felpofozott és kényszerített ,hogy azonnal feküdjek le vele pedig nekem akkor egyáltalán nem volt hozzá kedvem de hát nem mertem nemet mondani abban a helyzetben. Kétségbe vagyok esve, hogy most mit tegyek ,mert teljesen igazságtalan volt velem mert én nem csináltam semmit de amúgy azt megértem, hogy féltékeny és tudom, hogy szeret és én is szeretem nem akarok szakítani de azt sem akarom, hogy így maradjon a helyzet mert ezt már nagyon unom, hogy engem ribancoz le amikor én nem csaltam meg. Mit tegyek?
2011. máj. 26. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

"elpofozott és kényszerített ,hogy azonnal feküdjek le vele pedig nekem akkor egyáltalán nem volt hozzá kedvem de hát nem mertem nemet mondani abban a helyzetben"


Szerintem rakd ki:D Máunika showba vannak hasonló sztorik

Felpofoz aztán elvárja hogy feküdj le vele? És mi az hogy nem mertél nemet mondani abban a helyzetben?:O

2011. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Menekülj! Nehogy eltűrd ezt, ez nagyon nem normális. Ver és megerőszakol, te meg még vele vagy? :o
2011. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves Béla, a barátnődnek, a Jocónak szólhattál volna, hogy ne köpjön ...
2011. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
fiú vok és én azt mondom hogy a csávod egy görény igaz én is féltékeny típus vok sajnos de én azért tom hol a határ meghogy felpofozott meg kényszeritett hogy feküdj le vele hát igen kemény lehet ha ígybánik veled szerintem hagyd el mert még a végén valami nagy baj lesz
2011. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak rosszabb lesz sajnos =/ És nem is hiszem, hogy el kéne tűrnöd. A legjobb az lenne, ha elhatároznád magad és rövid úton véget vennél ennek, mert előbb-utóbb úgyis ki fog készíteni lelkileg.
2011. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor maradj és várd meg, amíg agyonver. Ennél jobb már nem lesz.
2011. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te is ludas vagy a dologban. Ha egyszer elvállaltad, hogy ilyen, vigyáznod kéne, hogy ne tegyél olyat, ami ennyire kiakasztja. Miért kell úgy belekezdeni valamibe, hogy nem tud mit vállalsz.

Ettől független nem természetes, amit a párod művel, még addig menekül, amíg nem késő. Vagy pedig van egy olyan gyanúm, hogy következőnek a híradóban találkozunk..

2011. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!