Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan féltékeny vagyok, mit tegyek, hogy leküzdjem?

Figyelt kérdés
18 éves a barátnőm, én 19 vagyok, kb 7 hónapja vagyunk együtt, hetente kb 3-szor találkozunk, még semmi okot nem adott rá, de baromira féltékeny vagyok, lehet azért mert ez az első kapcsolatom... Hogyan tudnám leküzdeni ezt a féltékenykedést? Már mondtam neki, és próbált megnyugtatni, de nem tudok megnyugodni... Felemészt az állandó rettegés h elveszítem...
2010. dec. 8. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ne tedd!


19/f

2010. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy van!
2010. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valszínű abból fakad, hogy nincs önbizalmad, vagy úgy érzed nem kap meg tőled mindent (pl szex terén), és ezért félsz. Küzdd le! & próbálj inkább arra koncentrláni, hogy minél jobban teljesíts nála (ágyban, figyelj rá oda jobban, légy udvarias...és ne siránkozz neki - a Nők ezt nem bírják)
2010. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igazad van, télleg attól félek h nemtudok neki mindent megadni, de nem gondoltam h ebből fakad...

köszönöm, nemtom h tanultad-e, vagy alapból vagy okos, de kösz

2010. dec. 8. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanultam, sőt ehhez olyan nagyon okosnak sem kell lenni:) Vagy ezért féltékeny vki, vagy azért mert alapból "olyan" a párja, hogy lehet rá oka, vagy pedig azért, mert magából indul ki...
2010. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
még annyit elárulnál h Nő, vagy férfi vagy?
2010. dec. 8. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem okos vagy:)
2010. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyi ezt ne csináld. Én is ezt csináltam a barátommal, és rájöttem hogy nagyon nagy hülye vagyok. Mert ő nem adott rá okot, én meg csak azért féltékenykedtem, mert attól féltem nem vagyok neki elég szép, jó, okos, stb.. Aztán kezdtünk egyre többet veszekedni ez miatt, de én még mindig nem vettem észre magam.. Aztán amikor már a borotvaélen táncoltunk akkor észbe kaptam, hogy hoppá! Lehet hogy változtatni kéne, de nem neki, hanem nekem. Szerencsére még mindig együtt vagyunk, és már megint jó minden. Nagyon nehéz volt visszafognom magam, még a mai napig.. Én már arra is féltékeny vagyok ha hozzászól egy lányhoz, szóval nem vagyok egyszerű eset. De szerencsére már megtanultam uralkodni magamon és inkább magamba fojtom a hisztimet, lenyelem, és utána amikor elment a csaj, akkor rájövök hogy felesleges is lett volna a hiszti. Úgyhogy megpróbálom kordában tartani az indulataimat, a féltékenységemet, mert nem szeretnék még egyszer a szakadék szélén lógni. Valahogy próbáld meg visszafogni magad, mert ha tényleg nincs rá okod, akkor a lány nem biztos hogy sokáig fogja ezt neked tolerálni.

Sok sikert! :)

17l

2010. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20:34 -es, 20:42-es vok.


Férfi vagyok, 24 éves.

2010. dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!