Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha én nem vagyok túlságosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha én nem vagyok túlságosan féltékeny? Vagy hogy nem mutatom ki?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok ,párommal egy idősek vagyunk,ő féltékenyebb típus mint én,de már a legalap dolgok miatt gondok vannak. :)

Az nem tetszik hogy neki néha olyan beszólásai vannak hogy az engem bánt sértőnek tartom ,de nem pattogok meg nyávogok meg leszek ideges ,csak magamba fojtom ,ÉS ő ezt pont nem szereti.!Szeretné hogy kimutassam hogy igenis én is féltem őt,Mert így azt hiszi hogy engem Ő nem érdekel.Belegondolok néha hogyha én ugyanúgy beszólnék neki akkor ő tuti felhúzná magát azon amit mondtam.ÉS néha úgy érzem hogy direkt mond dolgokat hogy bosszantson..De mi értelme van ennek?.Én ugyanúgy szeretem sőt ki is mutatom neki, csak most minek idegesítsem fel feleslegesen magamat.


2009. jún. 28. 17:49
 1/1 anonim válasza:
Dehogy baj az nemis jo ha valaki tulsagosan feltekeny!
2009. júl. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!