Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom a barátnőmet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom a barátnőmet még jobban magamba bolondítani?

Figyelt kérdés
szerelmes belém, de én azt akarom h az idők elteltével még szerelmesebb legyen belém
2013. febr. 25. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
viselkedj vele normálisan
2013. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyulj a derekahoz,csokolgasd,oleld at hatulrol stb.. En ezektol beindulok :)
2013. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
hagyd ott minden előzmény nélkül, aztán fogadd vissza 1-2 hét múlva. mutasd meg h nálad a kontroll! szerelmet ne vallj neki, ne is kedveskedj mert akkor csak kiszeret belőled! 34F
2013. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt nem tudod elérni segítség nélkül, akkor csak hazugságok árán megy a dolog. Ha kell, ebben biztos kapsz itt segítséget, csak kérni kell.
2013. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as durva dolgot ír, de teljesen igaz. Én is mindig azokba voltam a legszerelmesebb, akik macska-egér játékot játszottak velem. Most ezzel nem azt mondom, hogy az a megoldás, hogy hetente dobd, csak meg akartam erősíteni, hogy ez tényleg fokozza a vágyakozást meg az epekedést. Egyébként ha magától nem szerelmes beléd nagyon durván, akkor ezt nem te fogod kialakítani, hiába jófejkedsz, kedveskedsz..stb. Van a mondás, miszerint a jó tulajdonságukat szeretjük, a rosszakba szerelmesek vagyunk. És ez nagyon igaz:)
2013. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hat ha engem a pasim szo nelkul ott hagyna,es meg o akarna visszafogadni,tolem egy jo nagy pofont kapna. Mivel hoditsd meg megjobban?! Vegyel neki neha viragot,lepd meg ot,csokolgasd,simogasd,legyel vele sokat stb. Amugy meg ha igazan szeret,naprol napra csak jobban fog szeretni,csak ereztesd vele. Ne pedig elhagyd -.- ezzel csak azt mutatod h nem agy biztos az erzeseidben,es o is elfog bizonytalanodni,meg is harahudhat.
2013. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóval teljesen egyet értek. Vannak akik azt szeretik ha kedves a párjuk, mások meg a bunkókhoz vonzódnak. Akkor is, ha azok megcsalják őket, meg stb. Az emberek különböznek.
2013. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!