Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírok ellenállni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok ellenállni annak, hogy bántsam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Terrorizálom,betegesen féltékenykedek, elüldözök mellőle mindenkit(évfolyamtársait is), volt hogy egyszer annyira kiborultam, hogy majdnem megvertem, de csak majdnem, volt hogy üvöltöttem vele a semmiért(elég sokszor volt ilyen), ellenőrizgetem mindenét stb, erőszakos vagyok sokszor és követelőző


elmeséltem apámnak ezt(aki szintén hallotta hogy telefonba terrorizálom a páromat) és azt mondta hogy nem fogok tudni változtatni mert nem bírok ellenállni a lényemnek. Mit tegyek???? Az előző barátnőmtől is majdnem a rendőrség zavart el, igaz teljesen más okból és más szituációban és az előző barátnőmmel soha nem voltam ennyire ilyen pedig az volt ám az igazi nagy kurvesz, meg is csalt és porig is alázott. A barátnőmnek már nem yegy ember, köztük az anyukája is tanácsolta hogy szakítson velem, igaz ma az apja azt mondta neki hogy legyen velem boldog, meg tegnap az anyám is azt mondta neki h legyünk boldogok


nagyon komolyan tervezünk, családot és gyerkőcöket is, tehát hosszu távra tervezünk, a leányzó pedig egy szemüveges, aranyos, okos és szolid lány,


apám szerint ennek biztos h szakítás lesz avége, vagy a szülei tiltják el tőlem(pert amióta velem van csapkod otthon és ingerült) Mit tegyek ? :( kérlek adjatok tanácsot, mert nem akarom elveszíteni álmaim asszonyát :((((((( inkább meghalok, mintsem elveszítsem


2013. márc. 22. 11:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az alaptermészetet nehéz megváltoztatni gyökereiben. Ne itt kérdezgess, hanem keress fel egy szakértőt és tőle kérj segítséget.
2013. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
" inkább meghalok, mintsem elveszítsem".. ennek ellenére mégis így viselkedsz.. Én elhagynálak, az tuti! Megtudod magyarázni, hogy miért csinálod ezt vele?.. Egyébként szerintem orvoshoz kellene fordulnod
2013. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Ezt a kamukérdést már feltetted pár napja, akkor is törölték.


Csak a feszültségkeltés a célod.

2013. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem a feszültség keltés acélom, én komolyan segítségre vágyom, miért nem lehet ezt megérteni? tanácsokat szeretnék, ennyi az egész
2013. márc. 22. 11:53
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pszichológus, mert a gond a fejedben van.
2013. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A beteges feltekenykedes az onbizalom hianyara utal. mivel nem tartod magad nagyra, felsz h a lany mast valaszt, mert mas jobb nalad. ezert meg eselyt sem adsz neki arra hogy barkivel is kapcsolatba keruljon.

nezz magadba inkabb. ne a lanyt terrorizald

2013. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg a lánynak van sulyos defektusa, hogy ezt 5 percnél tovább türte. Lehet, hogy ezt szereti.
2013. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

abszolut nem ezt szereti, csak nagyon imád engem és szerelmes belém, csak és kizárólag ezért vanmég velem ezek után!

és én is nagyon imádom, mindennél jobban, és kiderült, hogy sajnos még a családomnál is fontosabb nekem , sajnos :(

2013. márc. 22. 12:01
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

menj el orvoshoz, míg nagyobb baj nem lesz

ebből semmi kapcsolat nem lesz, nem gyerek, az kéne még csak

nincs önkontroll, ami nagy baj,

lehet az egész előző barátnőd miatt is van, de ez nem mentség N

2013. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

igen, az előző barátnőm miatt nagyon nagy sebeim vannak,a mik lassan gyogyulnak


de miért ne lenne ebből kapcsolat? hiszen szeretjük egymást, akkor mi a probléma? és ha változtatok akkor ismia baj? mondd el kérlek, mondd el miért ne lenne ebből semmi

2013. márc. 22. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!