Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Hátrányban vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hátrányban vannak azok a fiúk veletek szemben, akik nem a tásaság középpontjai?

Figyelt kérdés

Ugy is fel lehet tenni a kérdést, hogy akik a társaság középpontjai, azok előnyben vannak?

Nem nem a visszahúzódóságra gondolok, hanem a csendességre. Valamint csendesség, de nem halkszavú/szűkszavúságra.



2013. márc. 21. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Én úgy is nagydumás vagyok
2013. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Attól van hátrányban, ha nem mer beszélgetni, félénk, önbizalomhiányos, kevésbé férfias, stb.
2013. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem feltétlenül, nekem most pl. egy kicsit csendesebb srác tetszik :)
2013. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs hátrányban, de azért lehessen vele beszélgetni, hülyülni.
2013. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a lánytól függ :) de szerintem egy kedves, de csendesebb srácnak is ugyanolyan az esélye,mint a társaság közepének :)
2013. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nem kell hogy a középpontban legyen, csak legyen nyitott:)
2013. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát, régebben azt mondtam volna, hogy ez nem számít...

Már máshogy látom. :)

Az előző barátom egyáltalán nem volt ilyen társaság középpontja típus, én pedig nagyon, és őt ez nagyon zavarta, nem értette, hogy nekem ez miért jó, meg stb...

A mostani barátom viszont olyan, mint én, ő is ilyen társaság középpontja mindig, és vele sokkal jobban erősítjük így egymást, és kölcsönösen szeretjük ezt a másikban.

21L

2013. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hgoy kb. azt sem látják a csajok, hogy élek. Csendes, félénk, gátlásos srác vagyok főleg lányok előtt. Egy-két jó barátom előtt viszont én vagyok a nagydumás, hülyülős arc, eléggé középponti figura is tudok én ámm lenni, csak hát ez környezettől függ. Ha megjelenik pár új srác, aki alfának néz ki, akkor én senkinek érzem magam és kussolok, de ugyanez van, ha lányok jelennek meg, a láynok előtt nem tudok laza lenni, meg hát sajnos én csúnya srác is vagyok, nem egy lányok álma, valószínűleg nálam ez a fő probléma, ezért lettem ilyen gátlásos. Mondjuk randin tudom lökni a dumát csajokkal, de ez is változó, van lány, aki mellett nem nagyon tudok miről beszélni, de van olyan is, aki maga nyomatja a dumát és alig tudok szóhoz jutni mellette.

Amúgy sajnos ezeknek a bunkó, nagydumás, egoista idiótáknak kedvez az élet a csajozás terén. NÉzzétek meg, miért hülyül a társadalom. KÉszült is valami film, ami erről szól. A hülyék hamarabb szaporodnak meg sikersebbek is, több gyereket szülnek, míg az értelmes, csendesebb emberek később és kevesebb gyereket vállalnak, na, de ez már más téma kicsit. :D

2013. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb a társaság, annál jobban háttérbe szeretek vonulni. Négyszemközt bárkivel laza tudok lenni, meg jól el tudok dumálni. 3 fős társaságnál már inkább háttérbe húzódok, és figyelek. 4 embernél ez már kifejezettebb, annál nagyobb társaságba meg meg sem nyikkanok. Nem szeretem magamra irányítani a figyelmet. Nagyobb társaságban szeretek észrevétlen és névtelen maradni.
2013. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!