Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hátrányban vagyok csajozáskor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrányban vagyok csajozáskor, ha nincs felsőfokú végzettségem és nem keresek túlságosan jól (100 ezer alatt)?

Figyelt kérdés
Mert mindenhol hallom, hogy a végzettség és a pénz nem számít. De adott, hogy 10 ből 8 lány már felsőfokú végzettséggel rendelkezik és sokan annyira fel vannak ezzel fuvalkodva, hogy elvárják ezt egy pasitól is. sőt még többet is. Legtöbb ismerős egyetemet végzett csaj ismerősöm mind egytől egyig a legjobb egyetemekről kikerült pasival állt csak szóba, és csakis ilyen divatvégzettségek mint gépész, vagy villamosmérnök, fogorvos, orvos, állatorvos, gyógyszerész, jogász, közgazdász, mérnök informatikus. Mind ilyen pasijuk lett szinte kivétel nélkül. Olyanról csak 1-2 ről tudok, hogy a csaj elvégzett egy alibi kommunikáció szakot és akkor megelégedett volna egy átlag szakközepet végzett pasival. Mind mind sokkal magasabb végzettségűre, keresetűre vágyik. Én pedig nem végeztem főiskolát mert sem pénzem, sem jó eszem nem volt. De ott van az, hogy a legcsinosabb lányok meg mind felsőfokú végzettséggel rendelkeznek, nekem pedig ők tetszenek. De én ők nekik nem, mert nem keresek jól, nem tudom váltogatni a munkahelyemet, mint más a zokniját. Össz vissz 2-3 lányról tudok aki magasabb végzettségű és a pasija alatta van végzettségileg. Persze majd biztos sokan leírják, hogy én végzem a fősulit, de a pasimnak csak egy szakmája van. Lehet van ilyen is néha, de a tendencia nem ezt mutatja. Mit lehet tenni? Lejjebb nem tudom az igényeimet vinni. Ja és nem vagyok full helyes, jóképű sem hogy egy ilyen lányt bepalizzak.
2012. nov. 24. 12:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Naná!
2012. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Én egyetemista vagyok,de nem a végzettség számít,vagy a pénz,hanem hogy szeressen,megbecsüljön,és jól lehessen vele beszélgetni.
2012. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
A lányoknak nem kell olyan pasi, aki bármiben is rosszabb náluk. Különösen igaz ez a kinézetre és az anyagiakra, de lehet h a végzettségre is.
2012. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az egy nagyon üresfejű felső végzettségű lány akinek ezek a dolgok számítanak.Persze nem mindegy, hogy az intelligenciád milyen szinten van , de ezt nem egy papír fogja megmondani, hanem a viselkedésed, beszédstílusod. A munkához meg csak annyit,hogy dolgozz keményen próbálj feljebb lépni, ha szeretnél, emiatt az önbizalmad is nőne, de egy igazán értékes lány nem ezek alapján választ párt magának.
2012. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nézd, önmagában nekem sem a végzettség, sem a kereset nem döntő szempont, senkit nem vetek meg vagy el azért, mert nem végzett egyetemet, vagy nincs jól kereső zsíros állása. Nem ezen múlik a szeretet.


De, ha nem érzem azt, hogy törekszik valaki (nem kifejezetten a pénzre, hanem a folyamatos fejlődésre, továbblépésre...), ha nincsenek valakinek tervei, elképzelései, hanem megvan azzal, hogy ő utcát seper (nem az utcaseprők ellen beszélek!), és még 30 év múlva is ezt akarja csinálni... Akkor az azért nem jó pont, valljuk be.


Ugyanakkor egy jó és igényes asztalos pl... Azon mit kéne lenézni? Csodálom inkább!! És ez sok szakmára igaz.

2012. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

,,nem a végzettség számít,vagy a pénz,hanem hogy szeressen,megbecsüljön,és jól lehessen vele beszélgetni."


Kár, hogy ilyen lány a való életben még nem született aki Így vélekedik. Már megint álszenteskednek a gyks lányok ha jól látom. Nem számít külső, se pénz, se semmi más. Ez mese tejszínhabbal.

2012. nov. 24. 12:56
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Leírtad, hogy nem vagy jó eszű, sem helyes. De neked azért igényed lenne a "fullos" csajokra, és persze ha nem kellesz nekik, akkor rögtön leribancozod őket. Ha te nem vagy hajlandó lejjebb adni az igényeidet, akkor mások miért tegyék meg?
2012. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát én nem azt veszem figyelembe először, hogy milyen végzettsége van.

Az én barátom most foiskolas, de nem ez alapján jöttem össze vele. Én még csak most végzem el a kozepsulit.

18/L

2012. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Írd már le, hogy hogyan zajlik nálad a "csajozás". Mert a leírásod alapján így néz ki:

Odamész egy csinos lányhoz és a következő diskurzus játszódik le:

Te: Szia!

Lány: Hellóka!

T: Kő' kóla,

L: Igen, köszi.

T: Tessék, itt van. Jössz topogni?

L: Igen, csak mondd már el, hogy mi a végzettséged, itt van a diplomád?

T: Szakmunkás.

L: Akkor legalább egy jövedelemigazolást kérek.

T: <100rupó

L: Sajnálom, elutasítalak, mivel nem találtalak partiképesnek. Fellebbezésnek helye nincs. Viszlát!


Eléggé életszerűnek tűnik a feni beszélgetés...


Másrészt, ha te ilyen ultraigényes vagy a lányok terén, akkor magaddal szemben is legyél ilyen igényes! Ha szerinted ez minden problémád gyökere, akkor vegyél fel diákhitelt és végezz el valamilyen "divatszakmát" és máris egyenesbe jössz...

2012. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen, hátrányban vagy, hiszen nem csak a pénz, de a társadalmi státusz is sokat jelent. Diplomásnak lenni pedig jelent valamekkora státuszt. De nem csak ezen múlik. Ha elég talpra esett vagy, akkor ez a lányoknak is fel fog tűnni. Sőt, ha elég jó szakma van a kezedben, akkor lehet, hogy még többet is kereshetsz idővel, mint egy diplomás.
2012. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!