Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hátrányban vagyok csajozáskor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrányban vagyok csajozáskor, ha nincs felsőfokú végzettségem és nem keresek túlságosan jól (100 ezer alatt)?

Figyelt kérdés
Mert mindenhol hallom, hogy a végzettség és a pénz nem számít. De adott, hogy 10 ből 8 lány már felsőfokú végzettséggel rendelkezik és sokan annyira fel vannak ezzel fuvalkodva, hogy elvárják ezt egy pasitól is. sőt még többet is. Legtöbb ismerős egyetemet végzett csaj ismerősöm mind egytől egyig a legjobb egyetemekről kikerült pasival állt csak szóba, és csakis ilyen divatvégzettségek mint gépész, vagy villamosmérnök, fogorvos, orvos, állatorvos, gyógyszerész, jogász, közgazdász, mérnök informatikus. Mind ilyen pasijuk lett szinte kivétel nélkül. Olyanról csak 1-2 ről tudok, hogy a csaj elvégzett egy alibi kommunikáció szakot és akkor megelégedett volna egy átlag szakközepet végzett pasival. Mind mind sokkal magasabb végzettségűre, keresetűre vágyik. Én pedig nem végeztem főiskolát mert sem pénzem, sem jó eszem nem volt. De ott van az, hogy a legcsinosabb lányok meg mind felsőfokú végzettséggel rendelkeznek, nekem pedig ők tetszenek. De én ők nekik nem, mert nem keresek jól, nem tudom váltogatni a munkahelyemet, mint más a zokniját. Össz vissz 2-3 lányról tudok aki magasabb végzettségű és a pasija alatta van végzettségileg. Persze majd biztos sokan leírják, hogy én végzem a fősulit, de a pasimnak csak egy szakmája van. Lehet van ilyen is néha, de a tendencia nem ezt mutatja. Mit lehet tenni? Lejjebb nem tudom az igényeimet vinni. Ja és nem vagyok full helyes, jóképű sem hogy egy ilyen lányt bepalizzak.
2012. nov. 24. 12:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én azért dobtam a csajomat mert nem volt érettségije, és nem tudott magának munkát keresni, ezért k*rvázni ment
2012. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 ASOT ***** válasza:

Azért egy 8 általánosnál nem árt ha többje van az embernek.


De akinek ezaz elsődleges a pénz és h diplomája legyen annak nem te kellesz igazán.

2012. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az írásaid után nem csodálom, hogy senkinek nem kellesz. ;)
2012. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én a fiúkat az eszükért szeretem :) Mindegy, hogy van-e diplomájuk vagy nincs.


Nekem 2 diplomám van, a vőlegényemnek nincs, de a főiskolát végigjárta, csak a szakdolgozatát nem írta meg. Ettől függetlenül viszonylag jól keres és nincs problémánk ebből.

2012. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szakdogát a legtöbben nem írnak, hanem vesznek manapság.
2012. nov. 24. 14:31
 16/22 anonim ***** válasza:
Elég baj az. Vannak még, akiknek a becsület fontosabb..
2012. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Némelyek, hogy "védekeznek" és leszólják szegény kérdezőt annak ellenére, hogy van igazság abban amit mond....tipikus gyk
2012. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerinted te ugyanaz vagy, aki bizonyos időközönként megjelenik itt az ilyen hisztijével, minden lányt álszentnek meg pénzéhesnek nevez, felháborodik azon, ha a lányok megírják, hogy nem a külsővel, hanem a belsővel lesznek nálad a gondok, majd sértődötten eloson, hogy legközelebb újra kezdhesse...

Eltaláltam?

2012. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem talált!
2012. nov. 25. 08:51
 20/22 anonim ***** válasza:
Akkor pedig van itt egy ikertestvéred, keresd meg, biztos jókat tudsz majd vele keseregni a világ igazságtalanságain...
2012. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!