Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mennyire van hátrányban egy tapasztalatlanabb pasi?

Figyelt kérdés
Akinek nem volt még hosszú távú barátnője, így sem a kapcsolatban sem a szexben nincs gyakorlata, tapasztalatlan.
2012. dec. 5. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Kövesd a nő utasításait.Azt csinál Veled,amit akar.Te csak élvezed.Rengetegen vannak ilyen helyzetben tapasztalt férfiként.
2012. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a nő tapasztaltabb,türelmes,és odafigyel a pasira,nem lesz gond,akkor lényegtelen.

Amikor elveszítettem a szüzességemet,a barátnőmmel,ő tapasztalt volt,mindenbe bevezetett,türelmes volt velem.

2012. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam hátrányban lennél...sajnos ilyen vagyok :)

22/N

2012. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet mindenben tapasztaltabb, viszont a párkapcsolatban és szexben is minden ember más. Önmagadat adjad. Ne akarj megváltozni. Figyelj Te is a másikra. A szex? Az eleve mindenki másképpen csinál dolgokat. Ő is rávezet mit szeretne, persze Te is. Idő kell mire ráéreztek egymásra. Nyugi ő irányítani fog, később már te is bátrabb leszel. Szóval nyugi csak ad át magadat.
2012. dec. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyira ,mint az a férfi aki minimálbért keres a multimilliomos vezető pozíciójú nő mellett, az a férfi aki másfél fejjel alacsonyabb mint a suna, az a férfi, akit a nője visz kocsival munkahelyre. Kitartott poor csicska. Csak ő ilyen szexben /is/ kitartott. Alsóbbrendűnek, szarnak ,selejtnek!! érezném magam mindaddig amíg egy szűz féreg vagyok egy tapasztalt maca társaságában. hiába vagyok különb, jobb egyébként nála valószínüleg, még akkor is. Ha valamiben kevesebb vagy akármilyen téren, az azt jelenti, hogy KEVESEBB VAGY! ez van. nem vagy annyira partyképes. Nem vagy annyira jó buli, mint azok, akik többet tudnak nálad.
2012. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretitek egymást kölcsönösen, és a szex a kapcsolatotok alapja, akkor igen nagy hátrányból indulsz.
2012. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!