Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet "változtatni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet "változtatni" egy lány gondolkodását?

Figyelt kérdés
Van egy új kapcsolatom. Úgy érzem szeretem, sok dologban jól gondolkodik, összeillünk. Humoros, okos, szép meg minden, tényleg egy főnyeremény lenne. A gond az, egy picit féltékeny. Neki csak barátnői vannak, velük szokott összejárni. Nekem ezzel ellentétben vannak mindig fiú, mind lány barátaim. Próbáltam összehozni velük, nem mindegyikkel van egy hullámhosszon ezt megértem, nem kényszerítem őket rá. Viszont mindig otthon sem ülhetünk, általában külön megyünk el, de ő ilyenkor féltékeny és kombinál. Van olyan lánybarátom aki szinte mintha a húgom lenne. Az bánt igazán, hogy a barátaim párjai sosem csinálnak ebből ügyet. A régebbi barátnőim nekem sem. Ő meg szinte kikérdez, ha elmegyek.

2013. febr. 28. 11:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pedig én abszolút nem voltam féltékeny az elején, még akkor sem, mikor innen-onnan kerültek elő újabb fiú barátok.

Amúgy féltékeny most sem vagyok.

Talán az a bajom, hogy a barátnőmnek ilyen idióta emberek a barátai.

2013. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát az talán engem is zavarna, ha hülyékkel barátkozna, nemtől függetlenül. De csak azért mert elgondolkodnék rajta, hogy mit tud egy normális ember ilyenekkel kezdeni.
2013. febr. 28. 13:25
 13/13 anonim válasza:
Szerintem mindkettőtöknek igaza van...mindkét helyzetben volt már részem, én is voltam féltékeny, aztán mikor az én barátaimra voltak féltékenyek, akkor megértettem, hogy a féltékenység teszi tönkre a kapcsolatok és barátságok nagy részét. Szerintem beszélned kellene a barátnőddel a dologról és megértetni vele, hogy neki sem esne jól, ha féltékeny lennél a fiúbarátaira (ha vannak neki)...de őt is meg kell értened valamilyen szinten...
2013. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!