Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elköltözni...

Csicskamacska kérdése:

Hogyan tudnék elköltözni itthonról 16 évesen? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Sziasztok!egy 16 éves most már igen csak kétségbeesett lány vagyok.Az édesapám rendszeresen ver, ököllel leüt. és fenyeget, hogy úgy megver legközelebb is, hogy a mentő visz el, és szexuálisan zaklatott, utalásokat tett és úgymond felkért..vagy nem tudom hogy írjam. Édesanyámnak elmeséltem ezt. őt védi nem akar semmit tenni. van egy 21éves barátom (cigány és emiatt nem fogadja el őt a családom) elszeretnék innen menni, de félek a gyámügyre vagy a rendőrségre elmenni, enm tudom mit tehetnék. kérem segítsetek!

2013. febr. 19. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom :S


És anyukád a nyomait sem látja a verésnek?

2013. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan tanár, akit szeretsz, akiben bízol? azzal próbáld megbeszélni, mi lehet a megoldás.
2013. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress nevelési tanácsadóban pszichológust. Titoktartás köti, és elmondhatja hogyan tovább.
2013. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg igaz, akkor költözz nagyszülőkhöz, rokonokhoz, vagy kollégiumba, És utána azonnal jelentsd fel apukádat.
2013. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd az ügyet a gyámügyön, szólj egy tanárnak akiben bízol egy ismerősnek, valakinek akiben bízol. Tudom hogy félsz bármit is tenni ez érthető, de ha semmit se teszel tönkre megy az életed és csak rosszabb lesz.
2013. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat..hat felek egyedul barmit is tenni ez teny es valo..de hogy keressek pszichologust?ha elmegyek a gyamugyre intezetbe visznek ahova nem szi esen kerulnek.es akkora a kis ocsemet is elvinnek..anyukam latta a nyomaiz de ugyhoszem nem erdekli ha nem tesz semkit es nemchisz nekem.es igen ez sajnos mind ogaz..es az eletem teny kezd tonkre menni!!:(
2013. febr. 20. 08:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamit akkor is tenned kell, nem biztos hogy intézetbe kerülsz ha vannak rokonaitok. De még ott is jobb lenne neked, mint egy erőszakos apával. Két év múlva nagykorú leszel, utána azt kezdesz az életeddel amit akarsz. Csak arra nagyon vigyázz melyik útra lépsz, mert vissza fordulni már nem lehet. Ha nem akarsz teljesen tönkre menni akkor lépj bármilyen nehéz vagy félelmetes is. Gondolj az öcsédre is, szerinted neki milyen sorsa lesz. Ha anyukád nem tesz semmit, akkor neked kell.
2013. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma szóltam az iskolában a gyermek jó létis tanárral.anyukám holnap megy be az iskolába és kiderül mi lesz a dolgok következménye.vannak rokonaim, apám részéről azok sem különbek.anya részéről meg necces a dolog, mamám elvállalna de ki tudja mi lesz..
2013. febr. 20. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!