Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vélekednétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekednétek egy olyan nőről aki több mint 20 éves kapcsolatban él és szexpartnert keres?

Figyelt kérdés
Mielőtt nagyon elítélnétek. A házasságom nem rossz, de inkább csak baráti, gondoskodó kapcsolat. Szex szinte egyáltalán nincs, és nem miattam. A párom nem igényli, szinte egyáltalán. Aszexuális, tehát mással sem szeretné. Nyugodtan írhattok negatív véleményt is. Gondolom lesz:-)
2013. febr. 15. 09:13
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Cam, köszi hogy védesz. Amíg nincs valaki ilyen helyzetben könnyen dobálózik. Egyébként nem is volt olyan sok rosszindulatú megjegyzés, többre számítotam. Köszönöm:-)
2013. febr. 15. 15:31
 22/26 anonim ***** válasza:

Félreértés ne essék, nem a Te védésed a célom :-D

Ez a magam véleménye és én oda vissza megjártam ennek a poklait már ... és találkoztam már sok mindennel. Ellentétben sok itteni válaszadóval. Nem feltétlen helyeslem a megcsalást, de ez is mint minden egyén és szituáció függő. Simán láttam hallgatólagos beleegyezéssel is ilyen felállást, de olyat is, ahol a férj tisztában volt a problémával és együtt választottak a feleséggel "házi barátot". Meg láttam sok tönkrement kapcsolatot is.

Te úgy tűnik ezt a problémát igyekszel kulturáltan kezelni, ez szimpatikus, annak ellenére, hogy szerintem a válás és az új élet lenne az én véleményem szerint a preferáltabb ebben a helyzetben.

2013. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

ha aszexuális és szereted akkor sztem korrekt

F19

2013. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, igazad van azt hiszem.
2013. febr. 15. 19:00
 25/26 anonim ***** válasza:

Ismét a 9, 17-el értek egyet. Ha valahogy kiderülne a megcsalás, azzal sokkal jobban összetörnéd a férjedet lelkileg, mint a sima válással. Másrészt pedig, ha már eleve sajnálod és lelkiismeret furdalásod van miatta, hogy nem hagyhatod el, ha már megszelídítetted, akkor azért is az lesz, hogy megcsalod.

Abban is egyet értek, hogy ő is ugyanúgy felelős a kialakult helyzetért. A te életedről és boldogságodról van szó.

Ha ennyire fontosnak tartod őt, akkor inkább beszélj vele őszintén, hogy ez a problémád. Mit mond erre? Van-e valami javaslata?


Én is összetörtem a volt párom szívét a válással, de a magam boldogsága fontosabb volt számomra. Választanom kellett, hogy én szenvedek továbbra is abban a kapcsolatban, vagy kilépek és akkor ő szenved. Most az egyszer önző voltam. Előtte évekig ő volt az.

2013. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

25 értem amit mondasz, hidd el sokat beszéltünk rólla.

Lehet hogy egyszer majd el fogunk válni, de ez a helyzet nem olyan.

2013. febr. 15. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!