Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vélekednétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekednétek egy olyan nőről aki több mint 20 éves kapcsolatban él és szexpartnert keres?

Figyelt kérdés
Mielőtt nagyon elítélnétek. A házasságom nem rossz, de inkább csak baráti, gondoskodó kapcsolat. Szex szinte egyáltalán nincs, és nem miattam. A párom nem igényli, szinte egyáltalán. Aszexuális, tehát mással sem szeretné. Nyugodtan írhattok negatív véleményt is. Gondolom lesz:-)
2013. febr. 15. 09:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Mielőtt nagyon elítélnétek."

Úgy csinálsz, mintha nem ismernéd ezt az oldalt ... fontos, hogy az itteni közönség véleménye mit tükröz? Nagy részük nem is élt még 20 évet, nemhogy kapcsolatban :-P :-D


Egyébként miért nem lehet elválni? El lehet! Nincs olyan, hogy nem ... Bár jó pár hasonló helyzetben voltam a szerető, de anno én soha nem léptem félre ... pedig volt időszak, amikor voltak gondok. Mindenkinek a maga lelkiismerete egyébként ... én mondjuk szerettem a párom, amikor gondok voltak, akkor is és azért nem tettem meg. De később, amikor szerető lettem, nem okozott semmi gondot számomra a helyzet. Úgy voltam vele, hogy én nem árulok zsákbamacskát, abban a tekintetben, hogy mi várható el tőlem, a többi meg a másik oldal lelkiismeretére van bízva ...

2013. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a világ nem olyan egyszerű, ahogy itt egyesek elképzelik. Könnyű dobálózni azzal, hogy váljál el, kezdj új életet meg minden, de ők még nem váltak el, nem próbáltak új életet kezdeni és nem tartoztak felelősséggel másokért.


Sajnos sokszor a nem ideális helyzeteknek csak nem ideális megoldásuk van. Ezek közül kell választani egyet.


Szerintem a jelen helyzetben a válás a rosszabb választás, mert nagyon sok síkon egy hullámhosszon vagytok a férjeddel, és ilyet nem találsz újat, sőt, az elmúlt húsz év közös emlékeit, a családi kapcsolatokat meg az ezekhez hasonló dolgokat sem tudod pótolni.


Ez régen is így volt, a legtöbb ember egyszerűen nem bírja monogám kapcsolatban élete végéig, becsúszik néha ez-az, ilyenek vagyunk. Harcos ifjúkoromban én is azt hittem, hogy a magcsalás a legnagyobb bűn, de szerintem a másik életének, egzisztenciájának, boldogságának tönkretétele még nagyobb. Amiről nem tud, az nem fáj neki, tehát a legjobb, ha titokban, ügyesen csinálod, és akkor megkapod a szeretetet-gondoskodást az egyik embertől és a szexet a másiktól. De csak akkor csináld, ha biztos nem roppansz össze, nem kapsz lelkiismeretfurdalási rohamot, nem vallasz be mindent, tehát ha végig tudod csinálni.


Ja, és legyél elég okos, és ne bukj le. Az fontos.

2013. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
#12: Elváltam, nem önszántamból, én nem akartam. De új életet kezdtem, mert nem tehettem mást ... és közben felelősnek érzem magam mind a három gyerekemért, mert nekik semmi közük ehhez ... Én így próbálok tanácsot adni :-P
2013. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

A 9-el értek egyet.


Nekem 18 éves párkapcsolatom volt, amit feladtam és új életet kezdtem. Már nem szerettem a páromat, szex sem volt már hosszú ideje. Egyre jobban idegesített a vele való együttlét. Gyerekünk nincs, ezért ez nem okozott problémát a válásnál. Az utolsó hónapokban szeretőm volt, de én nem tudtam kettős életet élni és folyton hazudni otthon, megjátszani magam, hogy minden rendben.

Azóta sokkal boldogabb vagyok és megtaláltam az új páromat is. Az anyagi veszteség ellenére sem bánom a döntésemet.

2013. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy egy buta nő vagy.

Összejöttél valakivel, 20 évig együtt voltál vele, elfogadtad, hogy szex nincs vagy csak alig, erre most akarsz kitörni.

Hidd el, a szerelem mindenhol elmúlik és el fog múlni, átcsap egy másik síkba...

2013. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Húha:-)

Nos a vállás nem kerűlt szóba sok minden miatt.

De ez nagyon bonyolult. Ő szeret engem nagyon, ha elválnék tőlle abba beleroppana és ezt nem akarom. Lehet hogy hülyeség részemről de ez van. Amit megszelidítettél azért felelőséggel tartozol. Nem pontos az idézet de szerintem ismeritek, és talán sokan értik mire gondolok. Nem fogom őt összetörni!

2013. febr. 15. 11:58
 17/26 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok.


Akkor most azzal nem törnéd össze, ha megaláznád egy félrelépéssel? Én férfiként úgy gondolom, hogy egy sima válást könnyebben átvészelnék lelkileg mint azt, hogy szarnak érezzem magam, mert a nejem évekig csalt.

Hozzáteszem azt is, hogy a férjed nagyon nem ártatlan áldozat, hiszen egy nőnek is igényei vannak és kész! Szóval neki is felelőssége van ebben a dologban, hogy idáig jutott, nem csak neked. Ha nem hajlandó tudomásul venni ezt, akkor szerintem magára vessen. Az nem mentség, hogy aszexuális valaki.

2013. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös, köszönöm hogy rávilágitottál arra hogy buta vagyok.

Végre megvilágosodtam:-)

De azt honnan veszed hogy 20 évig nem volt szex?

Abból amit irtam, nehezen. Az hogy aszexuális lett kb 6 éve kezdődőt a dolog. Volt orvosnál, de nincs baja szerencsére. Csak nem érez vágyat, ez van.

2013. febr. 15. 12:38
 19/26 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ezzel semmi gond. nyilván az lenne a legtisztább ha az urad is tudna róla! fiatal srácok is szóba jöhetnek? :D

25F

2013. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

#15: Te nagyon buta vagy :-P

Ne volt róla szó, hogy ez így volt mindig ... de azóta már le is lett írva, hogy az évek során változott ...

Egyébként meg attól, hogy a szerelem elmúlik, szeretet, ragaszkodás, bármi lesz belőle, még nem törvényszerű, hogy a szex is megszűnjön. Tehát 20-30-40 éve együtt élő, már nem szerelmes párok is aktívan szexelnek. H.lye érvelés ez részedről.

2013. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!