Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vélekednétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekednétek egy olyan nőről aki több mint 20 éves kapcsolatban él és szexpartnert keres?

Figyelt kérdés
Mielőtt nagyon elítélnétek. A házasságom nem rossz, de inkább csak baráti, gondoskodó kapcsolat. Szex szinte egyáltalán nincs, és nem miattam. A párom nem igényli, szinte egyáltalán. Aszexuális, tehát mással sem szeretné. Nyugodtan írhattok negatív véleményt is. Gondolom lesz:-)
2013. febr. 15. 09:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Gyerek van? Mert ha nincs, nem értem, miért vagy egy ilyen kapcsolatban? A házasság elején is ilyen volt?
2013. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg aszexuális a balfékje, akkor nem fogja izgatni.. Vagy de.
2013. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha nem kap semmi szexet otthon, akkor valahol érthető.
2013. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Gyerek van de már nagykorúak. Nem hiszem hogy akadáj lenne. De egyébbként sem az a cél hogy megalázzam a páromat, mégha most úgy tűnhet is. Normáliasn diszkréten tenném.
2013. febr. 15. 09:27
 5/26 anonim ***** válasza:
Válj el tőle, ha mással akarsz baszni.
2013. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%

1. Vegyél egy vibrátort.

2. Beszéld meg a pároddal, éljetek nyitott házasságban.

3. Hol laksz? Mintha rólam írtad volna. Jó ha havonta egyszer rá tudom venni a páromat. Már Én is gondoltam ilyenre.

2013. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolatban nincs szex ott valami hiba van a gépezetben. És ha az egyik fél ennyire aszexuális, akkor ne csodálkozzon rajta, ha megcsalják.
2013. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A vállás nem minden esetben megoldható:-)
2013. febr. 15. 10:18
 9/26 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el, slamasztikában vagy sajnos és keresed a kiutat.


Három lehetőseged van ezt te is tudod (ha már a kapcsolat javítását próbáltátok de nem jött be):


1. Válás

2. Nyitott kapcsolat (mindkét fél részéről)

3. Megcsalás


Mind a három gáz, csak máshogy. Ebből a szituból nem lehet jól kijönni szerintem. Mindhárom esetben lesz elítélő vélemény a kapcsolati körödből.


Szerintem hosszú távon a válás oldhatja meg, új életet kezdesz. Rövid távon ez a legnagyobb szívás ehhez kétség sem fér (leginkább anyagilag).


A harmadik lehetőség meg könnyen az elsőhöz vezethet egyébként is. Csak még tovább tart a hercehurca, és egy mocskolódós keserves válás sokkal rosszabb mint egy normális hangvételű, ahol kisebb a "sértettség".


Sajnálom, hogy így alakult, sajnos ez nem igazán ritka manapság.

2013. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9-es nagyon köszönöm:-)
2013. febr. 15. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!