Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatban lehetséges a szeretkezés?

Figyelt kérdés

Nekem van különbség a /szeretkezés - szex - baszás/ közt.

Egy olyan kapcsolatban ahol a két fél nagyon jó barát, köztük is kialakulhat Szeretkezés?

Számomra ez ismeretlen téma, de Én úgy vettem észre ezek a kapcsolatok inkább a szex miatt vannak... Ha szeretkeznek akkor kölcsönösség alakult ki, és érzelmek is vannak nem?



2013. febr. 12. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet.
2013. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor viszont már érzelmek vannak, nem?
2013. febr. 12. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet. Én szeretkezni csak olyannal tudok akibe szerelmes vagyok.

Nekem is volt baráti szexpartnerem, vele szexeltünk, aztán összebújtunk, cirógattuk egymást, stb. De nem szeretkeztünk, mert az nem döntés hanem érzés kérdése!

2013. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 panini ***** válasza:
érzelmek mindig is voltak.ezek jellege változik meg.
2013. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet egyértelmüen. Ha barátok vagytok az is érzelem meg azis hogy tetszetek egymásnak. CSak az érzelmek fajtája a kérdéses . És ez sokal tisztáb kapcsi mint amikor mindketen csak mondják hogy szeretik a másikat. Itt nics átverés
2013. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aszomszedneni ***** válasza:

Erre csak egyetlen értelmes választ lehet adni :


HÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁ HÁHÁHÁHÁÁÁ HÁÁÁÁ HÁÁHÁÁÁ !

2013. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!