Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, hogyha ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, hogyha ilyet művelne a férjetek?

Figyelt kérdés

A megkérdezésetek és a beleegyezésetek nélkül venne egy méreg drága kocsit.

Közös kasszán vagytok, a kocsira igazából semmi szükség mivel már amúgy is van kettő.


2013. febr. 10. 12:40
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

"Tudom, nem ezen áll vagy bukik a válasz, de azért tényleg elárulhatná a kérdező, hogy ki kereste meg a pénzt erre az autóra. A férj egyedül vagy közösen?"


A jövedelmünk úgynézki, hogy ő keres kb. 70%-ot én meg 30%-ot.


"Ha jól értem, nem fog emiatt a család éhezni és lyukas gatyában járni.

Ha anyagilag belefért az autót vásárlás, akkor a kérdező miért ellenezte annyira? Nagyon kellett valami másra a pénz?"


Nem amiatt a kocsi miatt fogunk éhen halni az biztos.

De ez még nem indok az autó vásárlása mellet. A megtakarítások nem arra vannak, hogy az ember szinte az egészből vegyen egy tulajdonképpen felesleges dolgot.

Eladta volna azt a kocsit amit eddig használt és vett volna egy pár millióval drágábbat nem szóltam volna egy rossz szót se. Na de így? Az összes pénzünk kb 80%-ból vett egy kocsit amit még csak használni sem hajlandó rossz időben.

Többet ér az a kocsi mint a házunk. Nevetséges már szinte.

Attól függetlenül, hogy volt annyi pénzünk mi ezt nem engedhetnénk meg magunknak!

2013. febr. 12. 12:46
 42/52 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező teljesen korrekt a hozzáállásod.

Azt hiszem én is nagyon pipa lennék, ha a feleségem valami csecsebecsére milliókat adna ki (függetlenül attól, hogy mennyink van vagy hogy mennyit keresünk).

A nagyobb költekezést meg kellene beszélni és aszerint cselekedni. Már egy néhány tízezres/százezres tételt is célszerű átbeszélni, ha csak egyikőtöknek van haszna belőle, hátmég egy több tízmilliós autót.


Mindenképp átbeszélném a helyedben a férjjel a helyzetet, és ha nem érti a problémát/nem hajlandó a közös igényeket figyelembe venni, akkor bizony kimenekíteném a jussomat a közösből (külön bankszámlára a megtakarítás maradékát, egyik autót eladni, stb), majd dobbantanék.


34/F

2013. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Én megértem, hogy felháborodtál. Egy normális kapcsolatban nem kérdés (mint ahogy itt sokan feltették) hogy ki mennyit tesz bele abba a kasszába, mert KÖZÖS. És közösen is kéne rendelkeznetek felette.


Beszéltél már vele erről, hogy azért téged egy szíven ütött? Mit reagált? Te szoktál venni magadnak "ajándékokat" közös megbeszélés nélkül? Mert ha nem, akkor ez ténylen nagyon nem fair.


21/L

2013. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
12%
Itt most az a probléma, hogy a közös megtakarítás nagy részét szó nélkül elköltötte a férj egy olyan dologra, aminek a feleség szemszögéből semmi haszna. Én is kiakadnék... Meg se kérdezte... És, ha a gyerekekre spóroltak, vagy új házra? Az én férjem sose csinálna ilyet, pedig ő is imádja az autókat. A közös kassza lényege, hogy az emberek megbeszélik, mit csinálnak a közös pénzzel.
2013. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 harleynagyi ***** válasza:
0%
kozos kassza ???!!!! Te egyaltalan dolgozol ?? Valami nem stimel ebbe a kerdesbe
2013. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
84%

Na belendült harleynagyi:) Érzem, hogy ő majd megmondja a tutit:))


De előtte jó lenne ha elolvasná a 41-es választ!:)

2013. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
29%
Elbeszélgetnék vele rendesen.
2013. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
0%
Te is dolgozol vagy csak ő? Valami itt nincs rendben ezzel a kérdéssel!!
2013. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
44%
Bocs az offért, de az összes válasz végigolvasása után bennem csak egy kérdés merült fel: mi az a HTB?
2013. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
20%

Döntsd el, hogy paanszkodni akarsz vagy dicsekedni.


Szerinted azt házasságnak nevezik, ahol a lényeges kérdéseket még csak meg sem beszélik egymással a felek?

2013. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!