Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, hogyha ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, hogyha ilyet művelne a férjetek?

Figyelt kérdés

A megkérdezésetek és a beleegyezésetek nélkül venne egy méreg drága kocsit.

Közös kasszán vagytok, a kocsira igazából semmi szükség mivel már amúgy is van kettő.


2013. febr. 10. 12:40
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
79%

ha közös pénzből van, akkor közös kocsi :P szóval mennék vele pár kört én is minden héten :)


gondolom azért nem egyik napról a másikra pattant ki a fejéből az ötlet, és azért vette titokban, mert te ellenezted.

2013. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Én nem mehetek vele.

Azt már kikötötte, hogy én nem vezethetem. Csak ő!

Beszállni is csak úgy szállhattam be, hogy megnézte a cipőm talpát, hogy elég tiszta-e. Tiszta örült:)


Nem hirtelen ötlet volt. Ez meg külön durva a dologban.

Még tavaly mondta, hogy akar egy új kocsit. Ezt csak úgy épp futólag megemlítette. Nem is volt különösebben a témáról beszélgetve. Arról például szó se volt, hogy ilyen drágát!

Aztán mint később kiderült megrendelte ezt. Mert ilyen kocsit nem lehet csak úgy venni, hogy besétál az ember a boltba és megveszi.

Aztán most jött meg nemrég.

Egyik nap mikor hazaértem már ott állt az udvaron. Hónapokig egy szót se szólt róla.


Amúgy megtaláltam ilyen.

http://www.youtube.com/watch?v=gNtCts2jdDw

2013. febr. 10. 16:51
 33/52 anonim ***** válasza:
78%

Nem lesz népszerű a válaszom, de ha a közös kasszából kérdés nélkül kivesz egy olyan összeget a saját szórakozására, aminek jelentős hatása van a pénzügyeinkre, akkor bizony megharagudnék.

Ha nem lenne két kocsi alaphelyzetben, akkor is.

Sőt, ha htb lennék, akkor is. Az is munka, csak nem fizetik. Ha nem hiszi el valaki, akkor vegyen fel bejárónőt, bébiszittert, szakácsot és fizesse. Ha a htb-ség azt jelenti, hogy a pénzügyekbe nincs beleszólás, akkor az komplett rabszolgatartás, már bocs.

2013. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
77%
AUDI RS6 5.0 V10 quattro Tiptronic AUDI RS6 ABT 700Ps/800 NM. Vol. Ez valami hasonló lehet, amelyet 5 évesen 28 millióért kínálja egy eladó. Elájultam! Azt hiszem Shobert Norbinak van olyan, amilyent a férjed vett. De neki van egy 3 milliárdos vagyona, megteheti.
2013. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
22%
Hát én is totál kiakadnék. Most már nincs mit tenni, a közös kasszával mindenesetre leállnék. Az meg hülyeség, hogy a kérdező is vegyen magának valamit. Ha még több pénzt szórnak ki az ablakon feleslegesen, azzal nem lesznek bentebb.
2013. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
65%

Mivel több, mint egy évig gyűjtünk jelenleg egy használt pár százezres kocsira, így marhára örülnék, ha ezt megtehetnénk. Milliomosként ilyenek nem zavarnának. Ha erre telik, akkor gondolom nem a megélhetést veszélyezteti. Ha mégis, akkor mérges lennék. a kapcsolat szempontjából lehet, hogy minusz pont, hogy nem tiszteli meg egyik a másikat azzal, hogy megbeszélje vele...


24N

2013. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem hogy egy ilyen kocsiba mi olyan csúcs szuper. Én szerintem ugyan olyan mint a többi. Én azt hittem már hogy valami ilyen kocsit vett -> [link] Ez tényleg drágának mondható.
2013. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
77%

Szánalmas, hogy a kérdés kapcsán milyen beszólásokat kell szegény kérdezőnek elviselnie. Van, aki "innyézik" a bankszámlájuk nagysága miatt, van, aki a NAV-mumussal jön.

Pedig itt csupán a bizalomról van szó arról, hogy egy házasságban mit engedhet meg magának az ember, meddig mehet el a saját bolondériájával, mekkora sebet eljthet a másikon. Jó lenne, ha a válaszok erről szólnának és nem az irigységről, Kérdező zsebében való turkálásról.

2013. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
25%

Tudom, nem ezen áll vagy bukik a válasz, de azért tényleg elárulhatná a kérdező, hogy ki kereste meg a pénzt erre az autóra. A férj egyedül vagy közösen? Mind a ketten jól kerestek? Nem arról van szó, hogy ha csak a férj dolgozik, akkor korrekt húzás volt a részéről, de ha amúgy is jól élnek, anyagi problémák nélkül és a férjnek ez az autó a mániája és 1 éve készült megvenni, akkor az általa kemény munkával megkeresett pénzen miért ne vehetné meg? Ha jól értem, nem fog emiatt a család éhezni és lyukas gatyában járni.

(vagy esetleg családi örökség volt a pénz??)


Ha anyagilag belefért az autót vásárlás, akkor a kérdező miért ellenezte annyira? Nagyon kellett valami másra a pénz?

2013. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
89%

"Nem értem hogy egy ilyen kocsiba mi olyan csúcs szuper. Én szerintem ugyan olyan mint a többi. Én azt hittem már hogy valami ilyen kocsit vett -> [link] Ez tényleg drágának mondható."


Azért nem érted mert lövésed sincs a kocsikhoz! De nem is a magadfajtának kell ezt érteni!

Az a kocsi a nonplusultra! A totális luxus és a brutális nyers erő egyben!


Ez a kocsi amire Te azt mondod, hogy olyan mint a többi biztos vagyok benne, hogy benne van Magyarország TOP5 legerősebb és leggyorsabb közúti kocsijában!

700 lóerő! 700! Az a kocsi amit belinkeltél 610!

Egy Ferrarit röhögve lehet vele letúrni az útról, úgyhogy közben ülsz az exkluzív bőrből készült masszáz ülésekében és a milliós értékű Bang&Olufsen hifiből szól a kristály tiszta zene. Persze ha az ember nem éppen az 5 ezres V10-es biturbo benzin hátborzongató hangját akarja hallgatni.


Sokan azt mondják a sportmotoroknak nincs ellenfele a kocsik között. Nyilván ők még nem találkoztak ABT RS6-al:)

http://www.youtube.com/watch?v=GLmWRrhwfK4

A motoron jól látható a sebesség mérő. Az elején 250-től 300-ig úgy úgy távolodik el az RS6 a ZX-10R-től mintha kötéllel húznák el tőle!

Itt egy 0-300-as gyorsulás cirka 30 másodperc alatt. 333-at mennek vele végre.

http://www.youtube.com/watch?v=m61c6zYnS_8


De aki ezt nem érti annak nem is nagyon lehet elmagyarázni.

Ezt érezni kell, erre vágyni kell:) Ez több mint egy kocsi...

2013. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!