Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, hogyha ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, hogyha ilyet művelne a férjetek?

Figyelt kérdés

A megkérdezésetek és a beleegyezésetek nélkül venne egy méreg drága kocsit.

Közös kasszán vagytok, a kocsira igazából semmi szükség mivel már amúgy is van kettő.


2013. febr. 10. 12:40
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
43%
Ohh, de sajnállak, megcsappant a kassza??...most dicsekszel vagy panaszkodsz?
2013. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
77%

Jaj most mindenki idejön vergődni, hogy bezzeg neki egy kocsira se telik, és nekitámad a kérdezőnek, hogy "jaj szegény" meg "most tényleg ez a legnagyobb problémája" stb..

Azt kellett volna hazudnia, hogy egy drága fűnyírót vett a tudtán kívül, ahhoz hogy a kérdésére kapjon választ?

Mintha a boldog párkapcsolatot pénzen lehetne megvenni..

2013. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

"Ha az anyagi helyzetetek kiheveri ezt a dolgot, majd te is ajándékozd meg magad valami méregdrága dologgal, amire vágysz.

Vagy a megkérdezése nélkül add el valamelyik másik kocsit, hogy helyrebillenjenek a dolgok."


Nem tudom magam megajándékozni semmivel. Egyrészt mert ekkora értékben én nem tudnék magamnak venni semmit. Másrészt még egyszer ennyi pénzünk már nincs. Az összes megtakarítás kb. 80%-át költötte a kocsira. Meg majd a fenntartása lesz olcsó.


A másik két kocsit se lehet eladni. Egyik az enyém ugye a másik az övé. Amit használ minden nap. Ezt amit most vett nem használja. Aztmondja ilyen időben nem lehet vele kimenni. Erre vigyázni kell meg stb. Aztmondja majd nyáron száraz időben. Most még bent áll a garázsban és csak nézegeti. Napi 1-2 órát minimum. Meg vett ilyen szarvasbőr törlő kendőket és azzal letörölgeti róla a port minden nap. Tiszta bolond.

2013. febr. 10. 13:30
 14/52 anonim ***** válasza:
87%
Ha mi is ilyen jól állnánk anyagilag és nem szűkölködnénk semmiben, nem bánnám, hadd örüljön! De a mi helyzetünkben még egy olcsóbb kocsi is talán egy életre szóló és nagyon nagy döntés, úgyhogy a mi esetünkben biztos rosszul esne, ha nem beszélné meg velem.
2013. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
60%
Hát ne is haragudj, utolsó, de nem tudom sajnálni a kérdezőt ezzel a problémájával, hogy a két meglévő kocsi mellé vett a férje egy harmadik méregdrága autót, csak úgy zsebből.....
2013. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
71%
A férfiaknak a kocsi státusz szimbólum. Nagyot akart dobni, meg is tette. Én pedig a helyedben vennék egy méregdrága ékszert, vagy bundát magamnak és csináltatnék néhány erotikus fotót egy nagyobb kaliberű fotóssal. Aztán a bundában/ékszerben kiraknám eléje a fótókat, mint a kártyát. Megnézném az arcát!
2013. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim válasza:
100%

Itt láthatod melyik is az az autó.

[link]

Talán az R8 az ami nem hétköznapi használatra való, ha meg olyat vett a férjed akkor igaza van, nem lehet minden évszakban használni. Drága buli volt de most már nem tehetsz semmit, hiába haragszol rá, eladni most nem éri meg.

2013. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
89%
Megenném a régóta áhított ZARA kabátomat, és este elvitetném magam vacsorázni :)
2013. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
80%
Ja, amit írtam, az a 12-esnek szólt. 15-ös vagyok
2013. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
89%
18-as, jó étvágyat a Zara kabáthoz :)))))
2013. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!