Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, hogyha ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, hogyha ilyet művelne a férjetek?

Figyelt kérdés

A megkérdezésetek és a beleegyezésetek nélkül venne egy méreg drága kocsit.

Közös kasszán vagytok, a kocsira igazából semmi szükség mivel már amúgy is van kettő.


2013. febr. 10. 12:40
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ennek nem arról kellene szólnia, hogy jaj, de jó vagy nem jó az anyagi helyzete a kérdezőnek. Tök mindegy, ha a férje nem érzi úgy, hogy ilyen döntéseket talán nem egyedül kellene meghoznia, hisz van egy TÁRSA. Lehet maradi vagyok, de egy kapcsolat alapja, hogy megbeszéljük a dolgainkat, és közösen építsük az életünket.

Nekem egy párkapcsolatomban sem működött a közös kassza, mert jobban érzem magam attól ha anyagilag független vagyok, mi ezt úgy hidaltuk át, hogy van egy megállapított közös mag és az ezen felüli keresetünket úgy osszuk be ahogy akarjuk. Ennek ellenére a nagyobb és sokszor a kisebb kiadásokat is megbeszéljük. Nem elszámolás miatt csak alapvető emberi normaként. Egyszerűen milyen kapcsolat az ahol a feleség nem tud a férje terveiről, álmairól, elképzeléseiről?

2013. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim válasza:
83%
Te is dolgozol,vagy csak a férjed?
2013. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
81%

Nem feltétlen úgy értettem, hogy ugyanolyan drága dolgot vegyél magadnak, mint a kocsi. Lehet az egy 30.000-es csizma vagy egy wellness hétvége, tökmindegy, lényeg hogy olyan, amire te vágysz, ő nem költene rá, de te igen. Csak az elv miatt. Persze ha nincsenek ilyesféle vágyaid, akkor pusztán a bosszú kedvéért fölösleges. Csak a helyedben kíváncsi lennék a reakciójára, vajon ő kiakadna-e, vagy magába nézne és az autó miatt empatikusnak bizonyulna-e.

Amit az autóval művel, abból az látszik, hogy tényleg ez a mániája, rajong érte, ez van, nincs mit tenni.

2013. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
17%

Nem csajozni akar esetleg a menő kocsival?

Van aki erre bukik..:)

2013. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
69%
Őrülten kiakadnék, hogy a pénzünket csupán csak az ő igényeinek kielégítésére költi, ráadásul kérdezés nélkül. Hogy jön ahhoz, hogy a közös pénzt elkölti????? Iszonyat durvának érzem ezt.
2013. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
57%
Jézus, mint az oviban! Milyen hülyeségekre biztatjátok már! Vegyen csizmát, meg bundát, meg ékszert? És ha neki ilyesmikre nincs igénye? Én határozottan rosszul érezném magam bundában meg tűsarkúban, két kiló ékszerrel a nyakamban. Lehet a kérdező is.
2013. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
78%
előző: szerintem az ékszer, meg a csizma csak egy példa volt. Gondolom nálad is van olyan dolog, ami drága, de nem vehetsz meg. Ahogy szerintem a kérdezőnél is.
2013. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom a kérdező HTB, akit a férje tart el. Ez esetben nem csoda, ha a férj a megkérdezése nélkül vásárolgat, még ha közös is a kassza. Ha viszont a nő is belead rendesen a közösbe, akkor nagyon nagy patkányságnak tartom.
2013. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen kiütne a dolog. Ez ugyanis annyit jelentene, hogy a véleményem nem is érdekli, azt csinál a közös pénzzel, amit akar. Legközelebb akár a kolleganőjét is elviheti Balira. Az én férjem a fejébe vette, hogy vesz egy fűrészgépet. Tekintve, hogy évente egyszer veszünk fát, amit le is fűrészeltetünk, teljesen felesleges. Valószínű a szomszédok élvezkedve kérnék kölcsön. Az ötletet leszavaztam. Szépen belenyugodott.
2013. febr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha fekete pénzből vette a harmadikat akkor kezdenék félni a NAV vagyonvizsgálatától!
2013. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!