Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a reakciója?

Figyelt kérdés
Egyik nap találkoztam egy ismerősömmel, aki a közelgő szülinapom miatt meghívott egy italra (ellenkező nemű). Kicsit a végére berúgtam. Részegen páromnak azt hazudtam, hogy máshol vagyok, aki hallotta rajtam, hogy ittam. Hazaértem, és lefeküdtem aludni. Másnap megbeszéltük, kibékültünk, de azt mondta, hogy egy hajszálon múlt, hogy nem dobott ki. Azóta nincs biztonságérzetem mellette. Jogos volt a reakciója?
2013. jan. 26. 13:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Miért lenne megalázó valakinek ha a párja becsiccsent? Én is lány vagyok, volt már rá példa, ahogy a páromat is láttam már részegen. Nyilván nem mindennapos a dolog, de miért ne lehetne alkalmanként inni? Ha valaki keveset iszik annak még egy pohár bor is megárt. Persze lehet valaki antialkoholista, de aki nem az azt sem kell elítélni.
2013. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a párjára megalázó, ha valaki részeg, hanem önmagára. (Mondjuk számomra, pasiként nem sok kiábrándítóbb dolog van, mint egy "kissé elázott" kontrollját vesztett hölgyemény.) Tudni kell, hogy hol a határ és mi a mérték (és itt nem a "mértéktartó" átértelmezett definíciójára célzok, amelyben mérték: hordó, tartó: asztal... )


Persze időnként "ki lehet engedni a gőzt", egy normális kapcsolat bőven elbírja ezt is, viszont a hazudozást (történjen az bármennyire jó szándékkal is) egyáltalán nem. Egy hazudozásnál a "becsiccsentés" viszont ronthat az amúgy sem fényes helyzeten.

2013. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Pasiknak rossz hír lehet, hogy semmivel nem kevésbé kiábrándító és gusztustalan egy részeg pasi, mint egy részeg nő.

Én úgy gondolom, a mindennapos részegeskedés nem elfogadható, ritka alkalmanként viszont bőven elnézhető egy komoly kapcsolatban. A hazugság viszont tényleg gáz. De az is gáz, ha valaki félelemből hazudik.

Egy igazán komoly és amúgy jól működő kapcsolatba a véleményem szerint lehetetlen, hogy bekavarjon az, ha valaki a szülinapja alkalmával becsíp egy haverral, de az is, hogy félelmében, vagy akármi miatt hazudjon a párjának.

2013. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen. Minek hazudsz, ha semmi rosszat nem tettél?
2013. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
72%
Én egy kicsit megfordítanám a helyzetet: a srác, aki elhívott, komoly kapcsolatban élő ember, aki meg akarja kérni a párja kezét. Nos, mi is ilyen kapcsolatban élünk, küszöbön a leánykérés. Nos: ha az én párom hívna meg kettesben valami kis csitrit "szülinapozni", azt hiszem, el is felejthetné a leánykérést. Milyen ember az ilyen? Az ő nője tud egyáltalán a randitokról? Te se vagy semmi a hazudozásaiddal és a pasi sem, amiért mással randizgat. Jól összeillenétek.
2013. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!