Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a reakciója?

Figyelt kérdés
Egyik nap találkoztam egy ismerősömmel, aki a közelgő szülinapom miatt meghívott egy italra (ellenkező nemű). Kicsit a végére berúgtam. Részegen páromnak azt hazudtam, hogy máshol vagyok, aki hallotta rajtam, hogy ittam. Hazaértem, és lefeküdtem aludni. Másnap megbeszéltük, kibékültünk, de azt mondta, hogy egy hajszálon múlt, hogy nem dobott ki. Azóta nincs biztonságérzetem mellette. Jogos volt a reakciója?
2013. jan. 26. 13:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Jogos. A hazugság miatt. De inkább az a kérdés, hogy miért hazudtál neki? Vagy te is érzed, hogy itt többről van szó, vagy a párod túl féltékeny. Egyik sem jó. Én is iszogattam már ismerőseimmel, volt hogy ott maradtam egy olyan pasival akit annyira nem ismerek, mert a barátnőm lelépett egy pasival. Eszembe sem jutott, hogy nem fogom elmesélni a páromnak, hogy a lökött barátnőm lelépett egy pasival. Elbeszélgettem a sráccal normálisan, eszembe sem jutott semmi, a páromnak sem. Viszont ha titkolóztam volna akkor biztos elgondolkodik rajta hogy miért.
2013. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%

Az meg már más dolog hogy nem hagyok mindent a libákra.

De ha valami rosszat csinál nem fenyegetőzök azzal hogy dobom, nevelni kell őket hogy tudják hol a helyük:)

(6-os)

2013. jan. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem mertem elmondani, nehogy rosszul essen neki, mert még ha rá is bólintott volna, akkor is lelkifurdalást ébresztően tette volna. Kicsit rövid pórázon érzem magam. A srácnak meg van barátnője, el akarja jegyezni, semmi olyan szándéka nincs felém... Az is igaz, hogy fordított esetben rosszul esett volna nekem is. Nem kellett volna hazudnom, részeg voltam, nem akartam neki rosszat... Köszi a válaszokat!!
2013. jan. 26. 13:35
 14/25 anonim ***** válasza:
52%
A hazugság miatt jogos volt. Ha csak az lett volna, hogy egy ismerősöd a szülinapod alkalmából meghívott és becsíptél, akkor azt mondanám, hogy nem volt jogos. De így megértem. De van egy másik oldala is: milyen ember az, akinek ilyet nem mer elmondani a párja, vagy miért nem meri elmondani?
2013. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Jogos volt a reakciója.
2013. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%
Igaza van a párodnak, de én nõ létemre szégyelném kijelenteni, hogy részeg voltam. pfujj égy férfiban is csunya nem, hogy egy nõben.
2013. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én is iszogattam régi férfi ismerősömmel, kicsit be is csiccsentettem, de tudott róla párom.


Persze, ha ő ilyen rövid pórázon tart, akkor meg jól gondold meg ezt a kapcsolatot, nehogy az legyen, hogy lassan nem mehetsz sehova, ő szabja meg mit vegyél fel, sminkelheted magad, kivel állhatsz szóba!

2013. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Talán a barátnőjét ne itassa már le senki (egy italtól nem rúghatott be, szóval nem egy volt hiába annyira hívta meg), nem hogy más pali.."

Jesszus! Ez nagyon durva! :( Egy ember nem tulajdona a másiknak, nem vagyok a párom anyja, sem a főnöke, sem a rabszolgatartója, nem is értem, hogy gondolkozhat így valaki. Más téma, ha mondjuk valaki rendszeresen iszik, részeges. De ugyan, nehogy már megtiltsa valakinek a párja, hogy elmenjen a barátaival inni a születésnapja alkalmából! Ez már beteges.

Persze nem mentség a hazugságra.

2013. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%

"[...]azért nem mertem elmondani, nehogy rosszul essen neki[...]"


Oké, "kegyes hazugság", csak ez nem mindig jó, sőt: mint minden hazugságnak, ezeknek is kellemetlen következményei vannak. A "tálalás" egy más dolog. Mivel semmi titkolni való nincs benne, az ilyen kiruccanásokról _előre_ szólunk.

Persze oda lehet vágni neki, hogy "elmentem piálni meg ünnepelni a Józsival, majd valamikor jövök",

és lehet mondani azt is, hogy "Józsi meghívott egy szülinapi piára, utána viszont sietek haza, hogy onnantól a miénk legyen a nap hátralévő része".


_Lehet_, hogy kicsit rosszul esett volna neki, hogy egy másik hímmel mész iszogatni. Viszont _biztos_, hogy nagyon rosszul esett neki, amikor szó nélkül beestél részegen.

Egy kapcsolat alapja két független ember szinte tökéletes bizalma a másik irányába. Ha ez a bizalom nincs, megingott, vagy visszaéltek vele, akkor az egyenes út a kapcsolat végéhez.

2013. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
35%

Hát tudod, ha én fiú lennék, és a párom részegen jön haza, nem tudom mit csinálnék. Ráadásul egy fiúval megy el inni, amiből bármi is kikerekedhet, hát nem sok jövőt jósolnék a kapcsolatunknak.

Mivel lány vagyok, szerintem elő sem fordulna, hogy berúgva keveredjek haza egy fiú társaságából. Ez a fiú párom részére megalázó lenne.

2013. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!