Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a reakciója?

Figyelt kérdés
Egyik nap találkoztam egy ismerősömmel, aki a közelgő szülinapom miatt meghívott egy italra (ellenkező nemű). Kicsit a végére berúgtam. Részegen páromnak azt hazudtam, hogy máshol vagyok, aki hallotta rajtam, hogy ittam. Hazaértem, és lefeküdtem aludni. Másnap megbeszéltük, kibékültünk, de azt mondta, hogy egy hajszálon múlt, hogy nem dobott ki. Azóta nincs biztonságérzetem mellette. Jogos volt a reakciója?
2013. jan. 26. 13:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogos.
2013. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Jogos, mert hazudtál.

Nem hiszem, hogy problémázott volna, ha elmondod az igazat, elvégre semmi nem történt.

2013. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljesen jogos volt.
2013. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
4%
Neked lenne jogos azonnal elküldeni az ilyet.
2013. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyest igen. Különösen, hogy egy teljesen "ártatlan", szinte mindennapi dologban mondtál valótlant neki. Neked a biztonságérzeted ingott meg, neki a bizalma, hiszen hogyan bízzon meg valakiben, aki még egy egyszerű baráti piás összeröffenésről is mást mond?
2013. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2%

2.: Talán azért nem mondta el neki, mert nem merte??

Gondolom ha normális párja lenne, aki egy picit több szabadságot ad neki simán elmondta volna. Másik meg hogy minek hívogatja, talán nem lehet magánélete?

Én ilyen palival nem sz@rakodnék, azonnal dobnám:)

2013. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Fordított helyzetben ha a párod csinálta volna, és hazudott volna, akkor te nem sértődtél volna meg?? De igen. Így igen jogos volt a reakciója.
2013. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jogos. Gyerekes liba vagy még, majd felnősz. Nem azzal van a gond, hogy beülsz valahova egy másik pasival, hanem az, hogy erről nem szólsz, sőt, még hazudsz is.

Tudod, ennek így kellett volna kinéznie: "szívem, meghívott Peti a sörözőbe estére, nem baj, ha elmegyek?"

Ha ezt tetted volna, most nem lenne semmi gond.

2013. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
6. Talán a barátnőjét ne itassa már le senki (egy italtól nem rúghatott be, szóval nem egy volt hiába annyira hívta meg), nem hogy más pali..Talán ne randizgasson, ne piálgasson más palival..Veled sem fognak sokat xarakodni a férfiak nyugi:)
2013. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nem is mert nem vagyok meleg:)

Az én párom nem fog megcsalni, mert semmi oka sincs rá, ezért is nem hívogatom ha 5 percnél távolabb van a háztól.

6-os voltam

2013. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!