Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszámoljak a feleségnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszámoljak a feleségnek a férje dolgairól?

Figyelt kérdés

Férje már egy ideje nekem csapja a szelet... sms-ek tömkelege,puszik,kézfogás kicsit elegem lett már belőle mert nem tudja hogy tudom hogy van felesége... Telefonkönyvben rábukkantam a feleségre, felhívjam szerintetek, hogy tudok egy s mást a férjéről? Jó ötlet lenne? Az a baj, hogy lehet gyerek is van de ez nem 100%!! Eddig úgy gondoltam várok addig míg meg nem csókól mert az már biztos a megcsalás (nálam a csók annak számít), de már nem nagyon bírom. Sokat beszélgetünk nagyon udvarol, ha összefutunk valahol. Nem lenne semmi baj vele semmi baj de van családja!!! :S

Én 18/L ő 30


2013. jan. 25. 17:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mások életébe nem szabad beleszólni, ezt a k*-ás gazembert meg építsd le. Ha nem tudja a nadrágjában tartani, harapja le neki a kutya (régi mondás).
2013. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz a családjának elküldöd ezt a pasit ahova kell. Es magadkoruakkal szórakozol.
2013. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Már itt nem stimmel a dolog egyszer sem voltunk nyilvános helyen. Kerüli a tömeget. Gondolom nem akar lebukni!"


Tehát belementél a játékba, és növeli az egód ez a pasi. Akkor ne te akard felvilágosítani a nejét, ugyanolyan hibás vagy mint a férfi. Ha nem akarsz tőle semmit akkor ne találkozz vele és kész.

2013. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Azt írod hogy jó ideje kóstolgat az ürge. Ha már az elején tudtad mi vele a helyzet akkor miért engedted hogy tovább udvaroljon neked? Jó volt hülyíteni 1 kicsit mi?Most meg jó lenne 1 kicsit kavarni a sz@rt mi? Hátha a pasi melletted dönt. A pasi sem egyenes de te 1 gusztustalan némber vagy már most.

37F

2013. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó mondjuk van bent valami amit irtál...
2013. jan. 25. 20:27
 16/20 anonim válasza:
0%
én adnék neked egy pisztolyt és lődd fejbe magad...
2013. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tessék? Mégis miért?
2013. jan. 25. 20:54
 18/20 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy ezt mondom, de egyetértek az előzővel. elég számító kis r.banc vagy. ne akard tönkretenni az életét csak azért, mert még kicsi vagy és befolyásolható.. simán lépj ki az egészből, s ne foglalkozz vele.
2013. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem akarod a pasit, de azért mégis. Szemét a pasi, de azért kéne neked. Rúgjál bele a szerencsétlen feleségébe, aki az egészről nem tehet, tényleg ez a legjobb, amit tehetsz. Gondolkozzál már, hülyegyerek!
2013. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 omba ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőle ugyanezt!

meg ne menj vele nem nyilvános helyre, meg egyáltalán.... sehova.

2013. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!