Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszámoljak a feleségnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszámoljak a feleségnek a férje dolgairól?

Figyelt kérdés

Férje már egy ideje nekem csapja a szelet... sms-ek tömkelege,puszik,kézfogás kicsit elegem lett már belőle mert nem tudja hogy tudom hogy van felesége... Telefonkönyvben rábukkantam a feleségre, felhívjam szerintetek, hogy tudok egy s mást a férjéről? Jó ötlet lenne? Az a baj, hogy lehet gyerek is van de ez nem 100%!! Eddig úgy gondoltam várok addig míg meg nem csókól mert az már biztos a megcsalás (nálam a csók annak számít), de már nem nagyon bírom. Sokat beszélgetünk nagyon udvarol, ha összefutunk valahol. Nem lenne semmi baj vele semmi baj de van családja!!! :S

Én 18/L ő 30


2013. jan. 25. 17:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked imponál, de remélem a lelkiismereted nem enged többet. Szerintem ne szólj bele az ő életükbe, simán építsd le a palit, mondván,menjen haza a családjával, at sms-t pedig spórolja a feleségére. Gazember!
2013. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Ne gondold, hogy a felesége nem tud rólad :D multkor ő tette fel ezt a kérdést, hogy a 30 éves férje puszilgat meg kezét fogdossa egy 18 éves lánynak egy kávézóban. Most az alapján tetted fel a kérdést, vagy te tényleg az a lány vagy, vagy csak neked is ugyanez a szitud :D te amugy mit akarsz tőle???
2013. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Leginkább itt hagyd abba a fickó és önmagad hülyítését. Szállj szépen ki ebből, mert jó vége nem elsz. Ha gyereke van és felesége, úgysem fog elválni, csak kihasznál téged - ugyem tudod, mire kellesz egy nős pasinak? -, és hülyít, hazudozik. Te peidg játszod itt az erkölcsös jótündért, hogy közben szeretnél az ellenkezője lenni? ...ez nem fog menni!
2013. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha személyesen ismerném a feleségét, akkor elmondanám, de egy ismeretlent nem hívnék fel így. (Telefonkönyvből pláne nem mernék így felhívni valakit, mert mi van ha nem is ő az, és egy jól működő kapcsolatot teszel tönkre :D) A férfit meg lekoptatnám nagyon gyorsan.
2013. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Kiváncsi lennék arra a kérdésre. Már itt nem stimmel a dolog egyszer sem voltunk nyilvános helyen. Kerüli a tömeget. Gondolom nem akar lebukni! Szerintem elég rafinált ez a férfi nem gondolom, hogy valamit észre venne rajta a nő túl régóta csinálja nem csak velem mással is!
2013. jan. 25. 18:05
 6/20 A kérdező kommentje:
elnézést kedves második az nem az utolsó!
2013. jan. 25. 18:06
 7/20 A kérdező kommentje:
Mit akarok tőle hát ez nagyon jó kérdés vonz valamennyire a kiállása maga az egész ember de nem akarok szerető lenni!
2013. jan. 25. 18:07
 8/20 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. ez az a kérdés :D bocs nem teljesen ugyanolyan, meg ott a pasi 33 :D
2013. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
hü ez tényleg hasonló :) szegény nő helyében sem lennék ha valóban igaz! Lehet én sem mondom el nem akarom tönkre tenni a nőt de az sem jobb hogy én utánam jön egy másik lány akivel ugyan ezt csinálja a nő meg azt hiszi teljesen boldog közben meg a háta mögött ezeket csinálja...
2013. jan. 25. 18:23
 10/20 anonim ***** válasza:

"hát ez nagyon jó kérdés vonz valamennyire a kiállása maga az egész ember"

-Aha. 18 évesen nincs jobb dolgod, mint keverni a fekáliát? Szomorú.

1.Talán első lépésben közöld vele, hogy tudod, hogy családja van, és nem akarsz így vele járni.

2.Azután meg próbálj egy őszinte, emberi kapcsolatot kialakítani, ahol senki nem sunnyog-bunnyog a másik háta mögött.

2013. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!