Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a volt barátom. Nem bírom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteget sírok miatta. Nyáron szakított velem,mert ő szabadságra vágyott, illetve már nem érezte az újdonság varázsát velem, és ez is hiányzott neki.A kapcsolatunkat véglegesen október végén zárta le. Majd megláttam egy lánnyal sétálni kézen fogva. Nagyon nagyon rossz ,hogy mindent megteszek mégsem tudom elfelejteni. Komolyan ,bármikor eltudok kezdeni sírni. Mindenről ő jut eszembe. Szoktunk beszélni, mostanában is voltam nála dumáltuk sokat. Nem érzem,hogy a mi kapcsolatunknak vége lenne, és ha türelmes lennék,tudom,hogy talán még vissza is kaphatnám. De annyira fáj,hogy nincs velem, ráadásul össze is vesztünk hétfőn. Nagyon hiányzik. Kerestem új hobbit, próbálok minél többet társaságban lenni, lekötni magam mégis minden második gondolatom ő. Ő olyan,amilyen pasira mindig is vágytam. Tökéletes volt! a mai napig tökéletes,csak már nem az enyém :/
2013. jan. 24. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg valahogy túl lendülni rajta.

Kapcsolódj ki! Mert így csak folyamatosan szenvedni fogsz..

És még lesz lehetőséged megtalálni az igazit!

Ne add fel ;)

2013. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne beszélj vele... szakítsatok meg minden kapcsolatot. Lehet, hogy számodra tökéletes volt, de neki nem... és ez volt a legnagyobb probléma az egészben. Ezt meg kell értened.

Hasonló volt az én történetem is, több, mint egy éve szakítottunk, és még most is sokat az eszembe jut, de már máshogy. Ugyanezt csináltuk, a szakítás után találkoztunk, sokat beszéltünk, próbáltunk barátságban maradni, de ez lehetetlen... akkor sikerült valamennyire elfelejtenem, mikor ezt felfogtam.

Nehéz volt, de sikerült betartani, hogy ne keressük egymást. És sokkal jobb az életem azóta... nélküle.

2013. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a héten nem nagyon beszéltünk, mert hétfőn összevesztünk egy hülyeségen.

Neki is tökéletes voltam, csak aztán előjöttek a hisztijeim meg a féltékenységem meg a többi. Ő meg nem bírt tovább türelmes maradni. Aznap ,mikor megláttam a csajjal kézen fogva és ráírtam facebookon, nekiállt hadakozni,hogy ők nem járnak és egyébként is én milyen voltma a kapcsolatunkban és nem is szerettem őt.Hihetetlen hogy mi örökre együtt akartunk maradni. És most tessék. ülök a gépem előtt és visszasírom. Volt egy jó hónap mikor nem beszéltünk nem találkoztunk meg semmi, és akkor is minden gondolatom ő volt. :(

2013. jan. 24. 21:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle,hogy akkor ne beszéljünk meg semmi?csak köszönünk ha találkozunk? ő mondta,hogy de szeretné,ha jóban maradnánk.
2013. jan. 24. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Na igen, azt nem mondtam... május óta nem beszéltünk, csak pár mondatot, és még mindig nem vagyok túl rajta teljesen. Szóval azért ettől sem megy rögtön. De azért felgyorsítja a gyógyulást...
2013. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
El nem tudnád képzelni, milyen helyes srácok udvarolnak nekem. ajajaj :) 10 pontból 15 pontosak. Természetemhez híven,miután összetörik a szívem és valaki,aki nekem külsőre tetszik elkezd udvarolni, azonnal belezúgok. Komolyan,nem kell sok idő hozzá. (halak csillagjegy :) És egyszerűen nem. pedig előtte nálam így ment.Jött valaki más, hát most nem jön.
2013. jan. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!