Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok így a párotokkal?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt,egy éve összeházasodtunk.Jó férjem van,aki sok mindent megtesz értem.A kapcsolatunk elején nem volt annyira jó velem,sokszor megbántott,de megbocsátottam.Semmi nagy dolgokat nem csinált,nem csalt meg meg hasonlók,csak mindig volt valami,amivel megbántott.Sokszor figyelmeztettem,hogy ne csinálja ezt,mert szeretem és megbocsátok,de ki fogok ábrándulni belőle.Így is lett.Nagyon szeretem,ragaszkodom hozzá,mert "megszoktam",de nem érzek se szerelmet,se szexuális vágyat iránta.Az utóbbi fél évben 3x voltunk együtt.Ő szeretné,de én nem akarom,nem kívánom őt.Szinte minden nap összeveszünk valami apróságon.Bármit tesz,nekem nem tetszik,idegesít.De ha arra gondolok,hogy elváljunk,akkor úgy érzem nem bírnám ki.Tudom kicsit bonyolult.Nem vagyok boldog,élem az életem pozitív érzelmek nélkül.Plusz sajnálom is,mert rajtam kívül szinte senki nem törődik vele,nagyon rossz családja van,egyedül maradna,ha elhagynám.Nem tudom mit kellene csinálnom,csinálnunk.
2013. jan. 21. 16:01
1 2
 11/11 ivilicious ***** válasza:
kb én is hasonló cipőben járok,de nem vagyunk házasok, és a szex sem ennyire ritka szerencsére. 20L
2013. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!