Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok így a párotokkal?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt,egy éve összeházasodtunk.Jó férjem van,aki sok mindent megtesz értem.A kapcsolatunk elején nem volt annyira jó velem,sokszor megbántott,de megbocsátottam.Semmi nagy dolgokat nem csinált,nem csalt meg meg hasonlók,csak mindig volt valami,amivel megbántott.Sokszor figyelmeztettem,hogy ne csinálja ezt,mert szeretem és megbocsátok,de ki fogok ábrándulni belőle.Így is lett.Nagyon szeretem,ragaszkodom hozzá,mert "megszoktam",de nem érzek se szerelmet,se szexuális vágyat iránta.Az utóbbi fél évben 3x voltunk együtt.Ő szeretné,de én nem akarom,nem kívánom őt.Szinte minden nap összeveszünk valami apróságon.Bármit tesz,nekem nem tetszik,idegesít.De ha arra gondolok,hogy elváljunk,akkor úgy érzem nem bírnám ki.Tudom kicsit bonyolult.Nem vagyok boldog,élem az életem pozitív érzelmek nélkül.Plusz sajnálom is,mert rajtam kívül szinte senki nem törődik vele,nagyon rossz családja van,egyedül maradna,ha elhagynám.Nem tudom mit kellene csinálnom,csinálnunk.
2013. jan. 21. 16:01
1 2
 1/11 absint válasza:
ezért nem szabad összeházasodni:/ elősször minden szép és jó persze..de utánna amikor jobban megismeritek egymást.. ez lesz! ez rengeteg embernél igy van..bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam:)
2013. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Hosszú távon semmiképp. Szerintem ti már túl vagytok azon, hogy próbáljatok meg változtatni a kapcsolaton.
2013. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szerelem elmúlása szerintem természetes (uff, mindjárt kapom a kőzáport :), az, hogy a szex sem gyakori, szintén érthető egy idő után. Ha viszont állandó az idegeskedés, veszekedés, súrlódás, akkor tényleg meg kell gondolni, hogy nem könnyebb-e az élet egymás nélkül. Ha nincs gyerek, akkor nem olyan késő még mozdulni. 35/F
2013. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek és 24 évesek vagyunk.
2013. jan. 21. 16:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség mindig célra vezető! Mond el neki, hogy min mész keresztül, add meg neki a lehetőséget arra, hogy változtasson. Lehet, hogy meg tud hódítani még egyszer! Viszont ha még a gondolattól is kiráz a hideg, és egyáltalán nem akarod, hogy jobb legyen, akkor sajnálatból ne maradj vele, mert hidd el, ez neki sem jó! Ha elhagyod, megadod neki a lehetőséget arra, hogy találjon egy olyan nőt, aki igazán szeretheti őt, viszont ha kínzod magad, és sajnálatból vele maradsz, magadat is és őt is megfosztod a boldogságtól!!!
2013. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetertek Szabinaval!
2013. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én pont ugyanebben a helyzetben vagyok mint TE, de mi nem veszekszünk hál'Istennek. Ha veszekednék akkor én már léptem volna, mert azt nem bírom. Tarthatjátok utána is a kapcsolatot, nem kell haraggal elválni. Sok ember tartja az exével is a kapcsolatot, én is tartanám..
2013. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első lépés, hogy eljutsz oda, hogy felismered, a hiba benned van és nem benne. Hacsak nem valami címeres barom a férjed, nem tudna állandóan megbántani, ha te nem lennél érzelmileg sérült ember aki megsértődik minden apróságon.
2013. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs rossz kapcsolat, csak rossz kommunikáció.

Először én sem hittem el, de gondold csak át, sokszor.

Beszéljetek arról, amit érzel, mit gondolsz.

Vajon Ő mit gondol, mit érez minderről?

2013. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kemoooka válasza:

Ne csak azt várd, h figyelmes legyen veled, legyél te is az vele! Ha valami olyat tesz, ami neked nem tetszik, kérd, h magyarázza el, miért csinálta...te pedig magyarázd el, neked miért nem tetszett....mindennek a miértje a fontos!

Az, h te nem akarsz lefeküdni vele, az teljesen normális ebben a helyzetben! a férfiaknak a látvány fontos a vágy fokozásához, a nők pedig arra izgulnak,h hogyan viselkednek velük....ha nem figyel rád, nem törődik veled, akkor nem fogod kívánni....ezt is magyarázd el neki, h nem azért nem akarsz lefeküdni vele, mert nem szereted, mert ha nem akarod egyértelműen elhagyni, akkor még valószínűleg érzel valamit! Próbád meg megbeszélni vele, és bármi nem tetszik, magyarázd el neki az okát!!! és akkor lehet h megérti,h ez tényleg nem jó neked....mer ha csak hozzávágod,h ne csinálja, szót fogadni nem fog, magától meg nem tudja, miért nem jó neked....ha tudná, nem csinálná...

remélem tudtam segíteni!

sok sikert! :)

2013. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!