Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Nektek kint van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek kint van a kapcsolati állapototok a Facebookon és az is, hogy ki a párotok?

Figyelt kérdés
Az idegeimre megy a Facebook, de az egyetem miatt sajnos rá vagyok kényszerülve. A barátommal már lassan 1 éve járunk, nekem a profilomon ott van, hogy kapcsolatban vagyok, de az nem, hogy kivel és már többen említették, hogy az az érzésük, hogy csak kamuzok. Közös képünk sincs még fent. Milyen marhaság ez már? Miért kötelező mindent megosztani egy közösségi oldalon? Több embertől is hallottam már olyat, hogy ami nincs fent, az meg sem történt, nem is igaz, stb. Ti hogy oldottátok ezt meg?

#fiú #Facebook #lány #párkapcsolat #kapcsolati állapot
2013. jan. 20. 20:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%
Én kitettem, hogy kivel vagyok kapcsolatban.. De csak azért, mert pár idióta folyamatosan írogatott, hogy fel akar szedni, mert látja, hogy nincs pasim. Hátmondom, van csak nincs kint, de ha ezen múlik a nyugalmam, akkor kiteszem.
2013. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igen, ez a másik probléma. Kis városban élek és mindenki azt hiszi, ha nincs kint, akkor nincs is pasim...
2013. jan. 20. 20:39
 13/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem használom az oldalt.
2013. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk kint van, de mi "csak" 17 évesek vagyunk. A barátom akarta hogy rakjuk ki, nekem mindegy lett volna. 17/L
2013. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
24%
Egyikünk se rakta ki, nem kötöttük senki orrára se. :)
2013. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%
28 éves vagyok,nyáron volt az esküvőnk.Az életem minden fontosabb pontjáról van fent egy kép.Pl.dipllomaosztó,első saját autó,az első fizetésemből vásárolt kanapé és persze az esküvőnk,valamint a keresztlányom keresztelője.Úgy gondolom,hogy egyik sem titok és,ezek a leglényegesebb dolgok rólam.Minden általam készített rántottáról nem teszek fel képet,de,ami lényeges,arról igen.Ilyen a férjem is,nincs szégyelni valóm,őt is megmutatom.Akit érdekel megnézi,akit nem,annak úgy is mindegy,hogy mit ügyködök facebookon.
2013. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
58%

Aki akar, az mindenbe bele tud kötni. Nekem nincs barátnőm, de az állapotom nincs kiírva, úgyse érdekel senkit, és valószínűleg nem fognak tömegesen ostromolni a nők, szóval tök mindegy. Egyébként ez szerintem valamilyen szinten megegyezés kérdése, hiszen mondjuk egy pár dönthet úgy, hogy mindketten kiírják, hogy együtt vannak, vagy el is titkolhatják. A közös kép készítése sem egyértelműen gáz (szerintem), amíg nem hivalkodó, és nem ezekkel tömik tele az adatlapot. Végül is ha valaki meg akarja osztani másokkal a boldogságát, akkor miért ne tegye ("kulturált" körülmények között, pl. ne kismillió képpel)? Miért gázabb az, ha valaki mondjuk kitesz egy képet, ahol a barátjával/barátnőjével látható, mint az, ha valaki azzal dicsekszik, hogy milyen motorja van, vagy amikor egy híres épület előtt pózol? Most nem azokat védem, akik szerint mindent ki kell pakolni egy közösségi oldalra, de szerintem ezt is meg lehet úgy oldani, hogy "ízléses" legyen. Másrészt meg a társadalomnak is fel kellene nőnie ahhoz, hogy ne vájkáljon mások magánéletében, és ne aszerint ítéljen, hogy valaki kiteszi-e az állapotát. El kellene tudni fogadni, hogy bizonyos dolgokban nincsenek kötelezően követendő normák.

Egyébként azt sose tudom eldönteni, hogy akinél nincs kint, annál azért nincs, mert nem akarja megosztani, hogy milyen a kapcsolati állapota, vagy hogy kivel van, vagy azért, hogy ne próbálkozzanak nála, de nincs senkije. :)

2013. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy ne legyen fent közös kép, csak nekünk, ha kettesben vagyunk, akkor sosem jut eszünkbe a fotókészítés. Úgy meg még nem adódott alkalom, hogy valaki lefotózzon minket, pedig már majdnem 1 éve együtt vagyunk. Annyira nem is érdekel bennünket. Nem akarok senkit se megsérteni, de szerintem azért kicsit gáz az, ha valaki új kocsiról, vagy valami más új tárgyról tesz fel képet. Nekem az már sok. Én az ilyesmit a legközelebbi barátaimnak megmutatom személyesen, másra meg nem tartozik. Valahogy nem vagyok kibékülve ezzel az online "élettel".
2013. jan. 20. 21:32
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem mindekinek való a facebook,például neked nem.Nekem jó pár külföldi barátom van,mivel külföldön jártam egyetemre.Ezekkel az emberekkel facebook-on tartom a kapcsolatot,nekik így tudom csak megmutatni,hogy megvettem életem első autóját,a saját keresetemből,vagy így tudom megmutatni,hogy milyen volt az esküvőm,mivel ők nem tudtak eljönni személyesen.Nem tartom gáznak,ez az életem fontos állomása,nem napi hangulatjelentés.
2013. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem akartam szurkálódni, tényleg. Egyébként én is külföldön jártam suliba, meg ezen kívül is nagyon sok külföldi barátom van (sokat utazom) és tényleg hasznos a Facebook, mert mindenki ott van egy helyen, illetve az egyetemhez is szükséges, de úgy érzem, hogy sokan átesnek a ló túloldalára, elmosódik a határ a nyilvános és a privát dolgok között. Itt nem rád utaltam, kedves utolsó. Nekem a külföldi barátaim is így viselkednek online, lehet, hogy ezért vagyok én is ilyen. Néha pofára esek, főleg azon, amikor valaki bejegyzése mellett ott látom a kis földgömböt, hogy nyilvános... Ennyire elveszett a privátszféra jelentősége manapság? :/ Oké, ha ő nem szeretné megtartani az ő privát dolgait, nem zavar, de legalább hagyja meg nekem a lehetőséget arra, hogy eldöntsem, hogy mit szeretnék megosztani és mit nem. Ez zavar legfőképpen.
2013. jan. 20. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!