Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Nektek kint van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek kint van a kapcsolati állapototok a Facebookon és az is, hogy ki a párotok?

Figyelt kérdés
Az idegeimre megy a Facebook, de az egyetem miatt sajnos rá vagyok kényszerülve. A barátommal már lassan 1 éve járunk, nekem a profilomon ott van, hogy kapcsolatban vagyok, de az nem, hogy kivel és már többen említették, hogy az az érzésük, hogy csak kamuzok. Közös képünk sincs még fent. Milyen marhaság ez már? Miért kötelező mindent megosztani egy közösségi oldalon? Több embertől is hallottam már olyat, hogy ami nincs fent, az meg sem történt, nem is igaz, stb. Ti hogy oldottátok ezt meg?

#fiú #Facebook #lány #párkapcsolat #kapcsolati állapot
2013. jan. 20. 20:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Nincs kint egyik sem. És nem érdekel más véleménye.
2013. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
nekem sincs kint sosem tettem ki hogy kapcsolatban xy-nal minek? az én magánügyem aki meg nem hiszi nem érdekel 20/L
2013. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
én azt vettem észre, hogy azok osztanak meg magukról bizalmasabb információt, akik dicsekedni akarnak
2013. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%

Nincs fb-m.

Problem solved.

2013. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de engem ez zavar. Miért kellene mindenkinek tudni, hogy kivel járok? Magamról is elég ritkán teszek fel képet, nem hogy kettőnkről... Az együtt töltött idő pedig nem arról szól, hogy fotózzuk magunkat...
2013. jan. 20. 20:27
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
a baratom az elso csok utan, 2 oraval kirakta,datummal egyutt....19 évesen ez gáz,ha itt tartunk,hogy hogyan vágjunk fel a haverok előtt.
2013. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%

volt legjobb barátnőm is már az első csók után kitette az fb-re 21 évesen, hogy tudjon dicsekedni, a párja csak ey hónappal később

miután szétmentek, a legjobb barátnőmnek még mindig kint volt a kapcoslatban és hogy kivel, tiniként ok, hogy kiírják, de 18 felett gáz

2013. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%

Nincs kint. Szerintem is csak azok teszik ki, akik fel akarnak vele vágni.

21L

2013. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A legdurvább az, hogy pont az én korosztályom mondja ezt, szóval a 22 évesek... A 17 évesek nem mondanak ilyeneket, de a velem egyidősek meg igen.
2013. jan. 20. 20:33
 10/25 A kérdező kommentje:
Mármint van több 17-18 éves barátnőm is és ők érettebben viselkednek, mint a 21-22 évesek. Ez a legnagyobb gáz szerintem.
2013. jan. 20. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!