Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem elköltözött egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem elköltözött egy hónapja, de vannak szálak amiket nem vágott el, nem értem! Van tapasztalatotok ilyen szituról?

Figyelt kérdés
Gyerek születése után eltávolodtunk, 2 és fél éves a gyerkőc. Azért elvoltunk, imádtuk egymást sokáig, 12 éve vagyunk együtt és nagy szerelem volt, ő remek férj és remek apa volt. Pár hónapja még odaadó volt, aztán rossz társaságba keveredett és elkezdett elégedetlennek tűnni, elköltözése előtt pár héttel szenvedélyessé vált az irányomban, naponta volt szex, éjjel alvás közben magához ölelt szorosan reggelig, aztán hirtelen elköltözött. Most egyedül akar élni, nincs senkije, válásnak és vagyonmegosztásnak még nem jött el az ideje, azt mondja, de már a jegygyűrűt nem hordja. Munkahelyemen meglátogat néha és itthon is, persze haza a gyerek miatt is jön egyrészt de az ő gondozásában elköltözése óta nem vesz részt, nem viszi el, csak kicsit megszeretgeti. Ha jön hozzám, megcsókol, kedves velem, beszámol a dolgairól, anyagilag segít, gyakran mélyen a szemembe néz, ilyenkor a tekintete tele van érzelemmel és szeretettel, ha megölelem, viszonozza, de ennél közelebb nem enged /csókolózás vagy szex/ pedig mondja hogy hatással vagyok rá szexuálisan de nem akar olyat erősíteni amit nem tart helyesnek, ez nem tudom mit jelent. Azt mondja hogy most úgy érzi hogy el fogunk válni de nem kizárt hogy elkezdünk neki hiányozni és hazajön. Ez ellentmondásos, nem? Valaki, aki tapasztaltabb nálam?:-( Köszönöm előre is ( főleg az értelmes válaszokat)!

2012. okt. 9. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem lépett bele valami szektába vagy vallási gyülekezetbe? most épp erre tudok hirtelen gondolni
2012. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Annál józanabb gondolkodású, úgyhogy ezt nem hiszem! Van aki kapuzárási pániknak gondolja...., nem tudom. Rossz társaság alatt azt értem hogy olyan haverjai lettek, akiknek a bulizás az első és hülyeségnek tartják az elköteleződést. Amúgy 42 éves.....
2012. okt. 9. 22:23
 3/15 anonim ***** válasza:
de ha nem úgy viselkedik, akkor nem értem..ha látod a szemében az érzelmeket, és látod, hogy akar téged, akkor nem hiszem, hogy a rossz társaság miatt van, mert akkor alapból nem is érdekelné hogy mi van veletek, haza se menne, nemhogy ilyeneket mondana.
2012. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az, olyan sok az ellentmondás hogy én sem értem! Olyanokat mond hogy meg akar próbálni egyedül élni mert azt még nem próbálta, és ha szerelmes lesz valakibe akkor nem jön vissza többé, de nem keres új kapcsolatot mert élvezi hogy most nem tartozik senkinek számadással és nem kell senkihez alkalmazkodnia és nem akar már gyereket nevelni. Ugyanakkor azt mondja hogy soha senki iránt nem érzett még olyan mély és erős érzelmeket mint irántam és hogy jóba akar maradni velem a válás után is. Aztán azt hogy talán nagyon megbánja pár hónap múlva hogy felrúgta a kapcsolatunkat. Ha beszélgetünk, szívemnek szólít néha.
2012. okt. 9. 22:34
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Lehet h megcsalt és most bűntudata van.

Vagy rényleg kapuzárási pánik. Élni akar nagyon, de az is kell neki ami eddig volt. Viszont tudja h a ketőt együtt nem lehet és most meg van zavarodva.

Akárhogy szereted ne legyél lábtörlő. Adj neki időt, h aztán döntse el h mit akar konkrétan. Addig hanyagold őt. Legyél vele kedves, de érezze h döntésre kell jutnia.

2012. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez logikus megvilágítás:-) Megfogadom a tanácsod! A kedvesség eddig is bevált mert már mondta hogy ez boldoggá teszi. Ha távolságtartó vagyok, akkor viszont ő is hátrébb lép. Pár napja figyelmességet is felfedezek nála, eddig ez nem volt mióta elment. Sosem hívom telefonon és nem küldök üzenetet sem. Az elején volt ilyen még pár hete, és akkor mindig mondta is hogy köszöni és örült neki, de nem viszonozta, így leálltam vele mert megalázkodni nem akarok. Ha mondom hogy szeretem és hiányzik, akkor rám mosolyog de nem reagál.
2012. okt. 9. 22:46
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

nem akarlak bántani de sztem van a képben vmi nő.

és azért kedves meg minden h ne legyen lelkiismeret furdalása veletek kapcsolatban..

2012. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez is logikusnak tűnne és rá is kérdeztem. Azt mondta, nem akar harmadik személyt bevonni az életébe amíg velem le nem zárja végképp. Annak idején még nős volt mikor mi összejöttünk és nagy balhék voltak emiatt, és azt mondta hogy ezt nem szeretné még egyszer mert ezzel mindenkinek csak fájdalmat okozna, az új csajnak is. Továbbá úgy gondolom, ha valakinek új nője van akkor ad magára, ő meg inkább elhanyagolt mostanság, a haja már szörnyű mert fodrásznál nem volt mostanában, szemöldökét is igazíttatni szokta és most az is bozontos stb.
2012. okt. 9. 22:59
 9/15 anonim ***** válasza:

uccsó vagyok.


akkor viszont tényleg lehet a kapuzárási pánik:P

2012. okt. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lehet:-( Én is sokat hibáztam mert miután a kicsi megszületett, elhanyagoltam és sokat csesztettem, rajta vezettem le a feszültséget. Egyik nap mondta, az a baj hogy nem hiszi hogy meg tudok változni. Ha válni akar, akkor miért gondolkodik ezen?
2012. okt. 9. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!