Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évösszegzés kapcsolati fronton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évösszegzés kapcsolati fronton?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, idén mit hozott nektek a Jézuska... izé, szóval az év. Ki hogy értékelné a 2012-es évet szerelem és szexualitás terén? Ki tett szert új kapcsolatra; ki indít tiszta lappal jövőre; ki érzi, hogy a jövő év mindenképpen jobb lehet ilyen téren; milyen vicces, vagy kínos esetek történtek Veletek idén?


Ápdét: [link]


2012. dec. 31. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugayanaz, mint eddig, semmi........
2012. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A.Romanov ***** válasza:
elég sokat próbálkoztam majdnem össze is jöttek ;) meg elkezdtem kondizni és kezdek megizmosodni, ez sokat nyom a latban. Összegezve 100%-os javulás :D
2012. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát nézzük:

Egy közös lakás, egy elveszített baba, egy válás (amire ráment a lakás). Szerintem csak jobb jöhet :)

2012. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Romanov nem az izmaidon fog múlni a sikered, mivel a legtöbb nő az intelligens férfiakat szereti. De sok sikert!:)


Én úgy összegzem ezt az évet, hogy voltak próbálkozásaim, de úgy igazán nem erőltettem meg magam. Jövőre már úgy igazából, teljes gőzzel odateszem magam.:)

2012. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos. Egyedül, mint mindig :)
2012. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megismertem egy fiút, akit nagyon szeretek. A tavalyi helyzethez képest sokkal jobb :)
2012. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hosszú kapcsolat utáni szakítás az év közepén, azóta még keresem magam :). Összességében nem panaszkodom, de jöhetne most egy jobb év.

20F

2012. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Idén augusztustól zajlottak az események, sokszor csak kapkodtam a fejem a jelentkezőktől:DD pedig nem vagyok mai csirke, meg ismerkedni sem akarok..

Szerintem idén csak az nem kezdett kapcsolatba aki nem akart-én nem akartam:)

2012. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A.Romanov ***** válasza:
# 4 Azt hiszem az intelligenciából nincs hiányom ;) De köszönöm, eddig sajnos nem sok hasznát vettem hölgyekkel való kapcsolat teremtésben, épp az ellenkezőjét látom sajnos. A bunkó tahók nincsenek egyedül én pedig a nem rosszul kinéző intelligens egyetemre és könyvtárba járó emberke igen.
2012. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint az elmúlt években...Vagyis semmi. Ismerkedések voltak ugyan, de ennek nagy része netes, és az adott lányok egytől-egyig az ország másik végében élnek. De a jövő évre bizakodó vagyok :)
2012. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!