Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évösszegzés kapcsolati fronton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évösszegzés kapcsolati fronton?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, idén mit hozott nektek a Jézuska... izé, szóval az év. Ki hogy értékelné a 2012-es évet szerelem és szexualitás terén? Ki tett szert új kapcsolatra; ki indít tiszta lappal jövőre; ki érzi, hogy a jövő év mindenképpen jobb lehet ilyen téren; milyen vicces, vagy kínos esetek történtek Veletek idén?


Ápdét: [link]


2012. dec. 31. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nézzük, volt egy nagyon jó bebaszásos osztálykirándulásom

kavargattam az exemmel de sajnos nem dugtunk,neten megismertem egy csajt akibe asszem beleestem, volt egy autóbalesetem:D összeségében jó volt:D

2012. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ugyan azt, mint eddig karácsonykor :( =( 2012-es évben majdnem összejöttek kapcsolatok,de nem lett szerelem és szex sem. 18/F Jövőre mindenem lesz amit akarok,változtatok csajozok
2012. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A kép rohadt jó, apám már két évvel ezelőtt így köszöntött, szóval nem annyira új a duma része, de poén télleg.


Az év most is egy volt a nőtlen eddigi évek közül, még mindig nem voltam képes rá.

De idén volt talán a legesélyesebb, bár azelőtt is sok tálcán kínálta az élet lehetőség lett volna, amiket sora elszalasztottam, de az idei nagyon durván jó is lehetett volna, csak természetesen ezt is elbasztam.

Ez az év jó volt önismeretre lelki téren, elgondolkodtam, hogy még az eddig gonoltaknál is nagyobb selejt vagyok, és most már örökre letettem a párkapcsolat gondolatáról is.

Ezévben még elszántabb lettem,hogy menni fogok prostihoz, bár ez már 5 év óta terv, azóta se mentem, de mostanában legalább találtam lakóhelyemhez közelieket, nem kell minimum 100 kilómétert utazni egy nyamvadt fél/egyórás szexért.

Ez már nagy öröm, most már érzem, a jövőmben vannak kilátások, januárban újévi fogadlaomként legalább prostizni mehetek.

Vicces eset nem volt, kínos igen, ahogy elcsesztem életem lehetőségét a boldogságra, rettentő égő, bár csak én fogom fel így, külső szemlélő számára nem volna annyira drasztikus a helyzet, talán a lány számára sem volt annyira.

2012. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
7 éve ugyanazzal a férfival vagyok együtt, szóval minden okés.
2013. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!