Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítok a pasimmal, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok a pasimmal, akkor vissza kell adni neki a cuccokat, amiket tőle kaptam?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 03:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

attól függ:


1. ha átvitt egy cd-t hogy hallgasd meg, vagy dvdt nézd meg, ottfelejtett valamit, ezeket igen


2. ami ajándék volt, azt nem.

3. eljegyzési gyűrűt igen. (ha nem laktok messze egymástól:)


pl a férjem előtt, pár évvel korábban eljegyzett egy pasi, neki nem adtam vissza a gyűrűt mert 1részt 200km-re lakott tőlem és nem volt kedvem utazgatni, nem akartam rá pénzt költeni, Másrészt szemét volt. a gyűrű a Dunában végezte:)


26/N

2013. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nemrég engem is otthagyott a baràtnőm. Elég sokmindent vettem neki a kapcsolatunk alatt (laptop, tv , telefon stb.). Soha eszembe se jut hogy én visszakérjem, ha pedig Ő akarnà visszaadni az nem nagyon rosszul esne màsrészt pedig nem fogadnàm el tőle. Én ezeket a dolgokat neki vettem, mert szerettem (és még midig szeretem, de ez màr màs kérdés) és örömet akartam vele szerezni neki. Ne add vissza neki, gondolj arra hogy ezt anno tisztaszìvvel ajàndékozta neked, és az a tény, hogy most szakìtottatok, ezen nem vàltoztat semmit.
2013. jan. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

én az exemtől kapott plüss kacsát sem adtam vissza. ajándék volt. tudtam hogy egyszer hasznos lesz.... megkapta a kutya játszani és nagyon szereti:)


26/N

2013. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy az ajándékot nem kell vissza adni, amit viszont kölcsönbe kaptál, az illik.


19-essel viszont nagyon nem értek egyet a nyomtató miatt. Ha valami közös és egy valaki vette, akkor mindenképpen azt illeti, aki megvette. Te találtad ki és akkor a tiéd? No persze, ennyi erővel a kocsit is elkéred amit ő vett de te is használod néha? (jól van, igaz, az valakinek a nevére van írva)

2013. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!