Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma hajnalban (1körül) a pasimmal brutálisat szexeltünk a fürdőben, kb 2 órán keresztül, többi lent?

Figyelt kérdés

szóval,elég szado-mazos szexet toltunk,és hiába voltam engedelmes jókislány,és nem visongtam,azért a seggrepacsi hangja elég nagy volt.a lakásban nem ketten élünk,van egy barátunk,aki itt lakik.elég laza srác,és biztos poén szinten felhozza majd,mert ezt szerintem nem lehetett nem hallani.kicsit cikinek érzem már most,mert én direkt csendben voltam.

ti is sz.rul éreznétek magatokat ebben a szituban?



2012. dec. 7. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem nincs mit szégyellned azon, hogy jó a szex. Mi négyen laktunk srácok egy lakásban, ha tudnád, hányszor hallgattuk így végig egymás barátnőit; jó sztorik, nincs benne semmi szégyellnivaló.
2012. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, nem hót mindegy, hogy mi hogy éreznénk magunkat? Vagy ettől neked jobb lesz? Mondd azt, hogy le akartad írni mekkorát dugtatok, azt' jólvan.
2012. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én álmos lennék.
2012. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te most panaszkodsz, vagy dicsekszel? :D :)

Ne érezd cikinek, ha a lakótársat nem zavarja a dolog. Ha felhozza a témát viccesen, reagálj viccesen. Esetleg utána megkérdezheted komolyabban is, hogy tényleg nem-e zavarják az ilyesmik, mert akkor még diszkrétebbek lesztek.

Ja, fürdőszoba: gondolom közösen használjátok. Ha így van, akkor egy ilyen akció után mindig nagyon figyelj, hogy rendesen hagyjátok ott. A lakótársam meg a barátja megcsinálták, hogy nem mosták ki maguk utána kádat, és hát érdekes dolgok voltak az alján... Ez a ciki, nem az, hogy szeretkeztek egy jót.

2012. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem ezért tettem fel a kérdést.

persze,isteni volt a szex,azért írtam,hogy brutálisat szexeltünk,mert összetört pár dolog,stb,tehát annak is volt hangja rendesen...

2012. dec. 7. 11:36
 6/8 anonim válasza:
Összetört pár dolog?:O mesélj!
2012. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát azért ha másokkal is közös lakásban élsz, lehetnél annyiban tekintettel a többiekre, hogy nem óbégatsz dugás közben, főleg nem az éjszaka közepén. Én is laktam együtt másokkal egyetemista koromban és mi meg tudtuk oldani az aktuális pasijaikkal, hogy nem arra kelljen ébrednie a többieknek, hogyan kúrunk... Intelligencia kérdése. Ha mindenki eltakarodik a lakásból, akkor adhatod neki, de addig simán alpáriság.
2012. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
te nem értelmezted a fent leírtakat?!írtam,hogy csendben maradtam,annak ellenére is,,hogy szét lett verve a seggem.
2012. dec. 8. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!