Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítok a pasimmal, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok a pasimmal, akkor vissza kell adni neki a cuccokat, amiket tőle kaptam?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 03:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

Gyerekes és bunkó dolog visszakérni az ajándékot. Én több mint 10 év után szakítottam és semmin nem vesztünk össze. Mindent szétpakoltunk. Nagyon rendes volt az exem ezen a téren.

Nem illik visszakérni - de komolyan! Annyira gyerekded viselkedésre vall. Tipikus tizen-, huszonéves jellemvonás (tisztelet a kivételnek!)! Nem ezen múlik. Örülök, hogy "szépen" váltunk szét.


(egy nő)

2013. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

folyt.

Mi még "jótékonykodtunk" is egymással, hogy no hallod én jobban szeretném ezt, de ez a tiéd, te viszont azt szeretted jobban... és stb... stb...

Szerintem ez a normális osztozkodás

2013. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nyilván amit ajándékba vettem neki (táska, könyv, maci, cipő) azt nem fogom visszakérni, eszembe se jutna. A sícuccot viszont azért vettem, hogy együtt menjünk síelni, ami mostmár nem fog bekövetkezni, a bringát is hasonló célból. Jó lesz majd másnak, vagy eladom, jó lesz a pénz majd ha a síbérletet kell megvennem. Ja, és jegygyűrű is visszajár!!!
2013. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ej, de sokan keverik itt az ajándékba ad és a kölcsönad fogalmakat!
2013. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem kell visszaadni, de az olyat ami a övé, és nálad van mondjuk mert erről eszedbe jut, de nem örökbe, ajándékba adta, azt azért illik. Vagy legalább is megkérdezni hogy vissza szeretné-e kapni. Gondolok itt pólóra, vagy hasonlóra, mert régen egyik exem pulcsija nálam volt és azzal aludtam, azt visszaadtam, mert nekem már nem kellett, úgyse aludtam volna vele tovább. De a könyveket meg ilyeneket eszemben sincs, max ha külön kéri
2013. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Amit kölcsön adott azt vissza kell adni, amit nem akarsz megtartani azt is visszaadhatod, de ajándékot nem illik visszakérni amúgy.
2013. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha visszakérnéd a sícuccot, az megerősítene engem abban, hogy jól döntöttem a szakítás ügyében. A gyűrűt feltétlen vissza adnám, d a sícucc és a bringa valószínű, hogy valamilyen jótékonysági intézetben landolna. Az ajándékot visszakérni nagyon nyomós indok nélkül nem lehet, csak ha a megélhetésed nem lenne biztosítva nélküle. Egy sícucc és egy bringa nem tartozik ezek közé. Ezeket visszakérni taplóság. Bizonyára nem csak te adtál ajándékot, hanem kaptál is.
2013. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én vállalom ha emiatt tapló vagyok. Viszont jótékonysági intézmény sem vagyok, soha nem vett nekem senki semmit...
2013. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Azért egy bicikli és egy síruha is elég fura, hogy neki vetted és visszakéred. Gondolom nem hangsúlyoztad ki, hogy ez azokra az esetre lett véve, hogyha együtt mentek.

Mi több mint 10 évig voltunk együtt és ő tette össze a számítógépem pl. vagy a multifunkciós nyomtató is közös volt, de én találtam ki, így én kaptam meg - pedig ő fizette és közös volt. stb....

2013. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A bringát és a sícuccot viszont én találtam ki. Én vettem meg, és most én kértem vissza. Nincs ezzel semmi baj. Rengeteg cucca maradt, amit én vettem neki, én viszont csak egy könyvet tudok felmutatni, amit tőle kaptam. Kétlem, hogy igazságtalan lettem volna...
2013. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!